هیچ مشکلی برای گوشت مرغ در ماه محرم نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 399569
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1396 - 17:03
مدیرعامل اتحادیه مرغداران مرغ گوشتی اعلام کرد
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی اعلام کرد که با توجه به جوجه‌ریزی های انجام شده هیچ مشکلی برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز مردم در ماه محرم وجود ندارد و امروز میانگین قیمت عمده‌فروشی این محصول کیلویی ۷۴۵۰ تومان در کشور بوده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدعلی کمالی سروستانی اظهار کرد: مرغداران از ماه‌های گذشته برای تامین گوشت مرغ در ماه محرم برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده‌اند و جوجه‌ریزی برای این ماه با افزایش نسبی به حدود ۱۰۰ میلیون قطعه در ماه رسیده است و هیچ مشکلی برای تامین این محصول پروتیینی در ماه محرم نداریم.

وی افزود: از نظر قیمت نیز طی روزهای گذشته وضعیت باثبات با کاهش نسبی داشته‌ایم به گونه‌ای که هر کیلوگرم مرغ زنده در مرغداری ۴۶۰۰ تا ۴۷۰۰ تومان بوده است.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی ادامه داد: قیمت مرغ آماده طبخ در کشتارگاه کیلویی ۶۷۵۰ تومان و میانگین قیمت گوشت مرغ در بازار عمده‌فروشی کیلویی ۷۴۵۰ تومان در کشور است و با توجه به وضعیت تولید و عرضه هیچ نگرانی برای بازار گوشت مرغ در ماه محرم وجود ندارد.

سروستانی گفت: اگر نوسان قیمتی هم در راستای افزایش تقاضا برای گوشت مرغ به وجود بیاورد، ذخایر شرکت پشتیبانی امور دام کافی بوده و از آن برای تنظیم بازار استفاده می‌کند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید