حضور بنز در ایران نقطه عطف صنعت خودرو است | اتاق خبر
کد خبر: 399862
تاریخ انتشار: 4 مهر 1396 - 18:44
یک کارشناس صنعت خودرو گفت: شرکت مرسدس بنز ارزشمندترین برند خودرویی جهان است بنابراین انعقاد قرارداد و حضور این خودروساز آلمانی در ایران نقطه عطفی در فعالیت صنعت خودروی ایران است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسن کریمی سنجری اظهار کرد: اگرچه رتبه پرفروش‌ترین خودروساز جهان در اختیار شرکتهایی چون تویوتا است اما از نظر اعتبار برند و سطح تکنولوژی هنوز هیچ خودروسازی در جهان نتوانسته خود را به سطح مرسدس بنز برساند.

وی با بیان اینکه انعقاد قرارداد همکاری و تولید مشترک با مرسدس بنز به عنوان برترین خودروساز جهان یکی از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید در دوران پسابرجام است، خاطرنشان کرد: همکاری با این شرکت می‌تواند سطح صنعت خودروی ایران را ارتقاء داده و به جهانی شدن این صنعت کمک کند.

این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: بنز به لحاظ دانش فنی و سطح تکنولوژی خودروساز برتر و درجه یک جهان است بنابراین با قرارداد منعقد شده با این شرکت، جدیدترین و برترین تکنولوژی روز صنعت خودروی جهان وارد صنعت خودروی ایران خواهد شد.

وی افزود: همکاری با شرکت مرسدس بنز علاوه بر کمک به ارتقای سطح کیفی صنعت خودروی ایران باعث تولید و عرضه خودروهای جدید و با کیفیت و تامین حقوق مصرف‌کنندگان خواهد شد.

کریمی سنجری تصریح کرد: انعقاد قرارداد با شرکت طراز اولی همچون مرسدس بنز در شرایطی که دشمنی‌ و کارشکنی دولت آمریکا در روند اجرای برجام همچنان ادامه دارد علاوه بر ثمرات مثبت برای صنعت خودروی ایران دستاورد سیاسی مهمی نیز برای دولت تدبیر و امید است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید