Performancing Metrics

روسیه نخستین کشور جهان در استفاده از سیستم پرداخت هوشمند با تلفن همراه! | اتاق خبر
کد خبر: 403103
تاریخ انتشار: 15 آذر 1396 - 11:44
روسیه جایگاه اول جهان را در استفاده از سیستم پرداخت اندروید به خود اختصاص داد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یکاترینا پتلینا، مدیرکل شبکه مالی ویزا( visa card) در روسیه گفت: کاربران روسی بیشترین تراکنش پرداختی را با سیستم اندروید در جهان دارند، همچنین روسیه جایگاه دوم را در استفاده از اپل پی پس از آمریکا دارد و بریتانیا در مکان سوم استفاده از این فن آوری قرار دارد.

به گفته وی، تقریبا تمامی پایانه‌های پرداختی در سراسر روسیه بدون تماس کارت هستند و امکان استفاده از تلفن همراه و ساعت هوشمند را در پرداخت دارند اما در آمریکا برای یافتن چنین پایانه های پرداختی باید در مغازه ها جست‌وجو کنید.

استفاده به موقع از فن آوری‌های جدید و تسریع در فراهم کردن زیرساختهای لازم، باعث شده که روسیه با شتابی خیره کننده مسیر هماهنگ سازی با پرداخت‌های امن را طی کند و از بسیاری از کشورهای جهان فاصله بگیرد.

پرداخت های اپل پی و اندروید پی بگونه‌ای است که دارندگان کارتهای ویزا و مسترکارت به راحتی و رایگان کارتهای اعتباری خود را به تلفن و ساعت هوشمند خود متصل می کنند و در هنگام پرداخت بصورت اتصال بدون تماس در فضایی کاملا امن تراکنش مالی را انجام می دهند که خطر دسترسی به اطلاعات کارت مالی مشتری را به حداقل می رساند.

براساس آمار موجود بیشتر از نیمی از پرداخت های روزانه در مسکو از طریق تلفن های همراه با استفاده از سیستم اپل پی و اندروید پی انجام می شود.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید