Performancing Metrics

معرفی ایده‌ها و طرح‌های برتر جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف | اتاق خبر
کد خبر: 403945
تاریخ انتشار: 3 دی 1396 - 21:49
فردا صورت می‌گیرد؛
طرح‌های نوآورانه و استارتاپ‌های راه یافته به مرحله نهایی نهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، فردا 4 دی ماه و همزمان با هفته پژوهش در دانشگاه صنعتی شریف، مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف در روز دوشنبه 4 دی ماه، با معرفی ایده‌ها و طرح‌های برتر به کار خود پایان خواهد داد.

بنا بر این گزارش، جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار (vccup)، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده، این رخداد در ادامه برگزاری موفق هشت دوره قبلی جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف بوده که در حال حاضر به صورت کشوری، توسعه یافته و در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

این جشنواره از یک سو عرصه‌ای است برای ارائه دستاوردهای فنی- پژوهشی دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه‌ها، کارآفرینان، صاحبان ایده‌های کسب و کار و از سوی دیگر فضایی است برای طرح نیازمندی‌های صنعت که نهایتاً از رهگذر سرمایه‌گذاری صنعت در کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، فرصتی را برای همکاری موثر و نظام‌مند صنعت و دانشگاه فراهم می‌آورد.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه شریف، در طی مراحل این جشنواره، شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آن‌ها بر مبنای ایده‌محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده‌سازی طرح خود جهت ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه‌گذار اقدام کردند. خروجی نهایی این جشنواره، ایده‌ها و طرح‌های برتری است که ضمن برخورداری از خدمات حمایتی مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف و سایر نهادهای حامی، سایر سرمایه‌گذاران به منظور تجاری‌شدن طرح و تولید محصول مربوطه را خواهند داشت.

مراسم اختتامیه نهمین دوره از این جشنواره در روز دوشنبه 4 دی ماه سال جاری در دو بخش شامل ایده‌ - طرح نوآورانه و استارتاپ‌ها برگزار می‌شود. ایده‌ها و طرح‌های شرکت‌کننده در هر سرفصل بطور جداگانه مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته و برگزیدگان هر حوزه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام

نظرات
ADS
ADS
پربازدید