آتش سوزی در جنگل های گیلان ادامه دارد | اتاق خبر
کد خبر: 408204
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1397 - 11:13
در پی وزش باد گرم، جنگل های نقاط مختلف گیلان از جمله شهرستان‌های لاهیجان، سیاهکل، لنگرود، شفت و ماسال دچار حریق شده است و همچنان ادامه دارد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در پی وزش باد گرم، جنگل‌های نقاط مختلف گیلان از جمله شهرستان‌های لاهیجان، سیاهکل، لنگرود، شفت و ماسال از عصر روز گذشته، ۴ فروردین دچار حریق شده است و همچنان ادامه دارد.

آتش‌سوزی جنگل‌های روستاهای گردکرف، زمیدان و مراددهنده سوستان تموشل از توابع بخش مرکزی لاهیجان که به دلیل باد گرم رخ داده بود، با کمک آتش نشانان و مردم منطقه مهار شد، اما مهار آتش در جنگل‌های سوستان لاهیجان ادامه دارد.

نیروهای هلال احمر گیلان برای مهار آتش سوزی جنگل‌ها به مناطق شفت، سیاهکل و لاهیجان اعزام شدند.

هم اکنون آتش‌سوزی گسترده در ابتدای جاده لونک و کرفپشته سیاهکل و آتش سوزی در جنگل‌های روستای چنارودخان بخش احمدسرگوراب شفت ادامه دارد و نیروهای انتظامی، هلال احمر، منابع طبیعی، آتش نشانی و بسیج مردمی در تلاش برای اطفای حریق هستند.

جنگل‌های روستای تنیان از توابع ماسال همچنان طعمه حریق است.

وزش باد گرم موجب آتش سوزی در باغات چای روستای بالا نارنج بن بخش اطاقور لنگرود شده و بیش از ۲۰۰ نفر از نیروهای مردمی بسیج، هلال احمر و منابع طبیعی در حال اطفای حریق ۲۰ هکتار از جنگل‌های چنار رودخان و لیفکوخندان شفت هستند.

وزش باد شدید در صومعه‌سرا قبل از پمپ بنزین نیز باعث افتادن درخت بر روی دو خودروی مگان و پراید شده و تندباد در املش خسارت وارد کرده است.


انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید