مدیران بازرگانی یک شبه صنعتی شدند؛ ضیغمی به ایمیدرو رفت | اتاق خبر
کد خبر: 4098
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1390 - 14:46

خودکار مهدی غضنفری از روزی که ردای وزارت صنعت، معدن و تجارت را بر تن کرده تنها روی اسامی معاونانش در وزارت بازرگانی سابق می چرخد و این حلقه همکاران چندساله او هستند که یکی پس از دیگری پست های کلیدی وزارت صنعت،معدن و تجارت را تحویل می گیرند.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از تجارت نیوز؛ در یکی از آخرین حکم های صادره از سوی غضنفری، محمدعلی ضیغمی به سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی رفت و صندلی خالی مانده این سازمان صنعتی را پر کرد. پیش از وی، خدامراد احمدی بر این کرسی می نشست که او نیز چندی پیش با حکم غضنفری کلید ایمیدرو را تحویل گرفت.

محمدعلی ضیغمی که پیش از این حکم معاونت بازرگانی داخلی وزارت بازرگانی را در اختیار داشت، در دولت دهم همراه با غضنفری به وزارت بازرگانی آمد و ابتدا مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شد. رده مدیریتی او سپس در وزارت بازرگانی یک پله ارتقا یافت و بازرگانی داخلی رفت که کلید آن در دست محمدصادق مفتح بود. کسی که در دولت نهم این معاونت را در وزارت بازرگانی در اختیار داشت و در دوره غضنفری جای خود را ضیغمی جوان داد.

ضیغمی در زمان تصدی غضنفری بر سازمان توسعه تجارت ایران، معاون وی در این سازمان بود.

پیش از این، خدامراد احمدی به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی بود که با حکم مهدی غضنفری، به تازگی به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران (ایمیدرو) منصوب شده است.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید