Performancing Metrics

حذف محدودیت توزیع سوخت به کامیونداران مناطق مرزی | اتاق خبر
کد خبر: 413714
تاریخ انتشار: 2 مرداد 1397 - 21:32
عضو هیئت عامل سازمان راهداری خبر داد:
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: محدودیت ارائه سوخت در شهرهای مرزی حذف و توزیع سوخت خودروهای سنگین باری و مسافری در سراسر کشور یکسان می شود.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، فرامرز مداح با اشاره به توزیع سوخت به صورت پایه برای فعالیت های درون شهری و عملکردی برای برون شهری اظهار داشت: سقف سوخت خودروهای سنگین در حالت عملکردی برای برخی خودروها به صورت کامل حذف و برای برخی حداقل ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه متقاضیان حذف کامل سقف دریافت سوخت عملکردی می توانند تقاضای خود را به سازمان راهداری اعلام کنند ادامه داد: سازمان راهداری این درخواست را به شرکت پالایش و پخش ارائه خواهد کرد که این روند سبب اختصاص سوخت بیشتر به رانندگان خواهد شد.

عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به پلمپ ۷۰ شرکت متخلف دریافت کننده کمیسیون اضافه از رانندگان کامیون گفت: ۲۲۴ شرکت نیز جریمه نقدی شده اند.

مداح با بیان اینکه بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ شرکت فعال در این بخش حضور دارند افزود: برخی شرکت ها با برهم خوردن تعادل در عرضه و تقاضا از شرایط سوء استفاده کرده اند که این اجحاف در حق راننده است که ما در صورت گزارش از سوی رانندگان برخورد جدی خواهیم کرد.

وی بیمه تکمیلی رانندگان را از امروز اجرایی دانست و ادامه داد: همسران رانندگان نیز تحت این بیمه قرار خواهند گرفت که برای دریافت اطلاعات آنها سامانه مشخصی از طریق انجمن ها به رانندگان اعلام خواهد شد.

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه ما دائما درحال پیگیری مطالبات رانندگان هستیم گفت: توزیع لاستیک با قیمت مصوب آغاز شده که ممکن است به اندازه کافی نباشد بنابراین تا ایجاد تعادل در بازار این رویه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید