Performancing Metrics

تهرانی‌ها و کرجی‌ها رکوددار سفر تعطیلات | اتاق خبر
کد خبر: 415069
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1397 - 19:45
معاون وزیر راه خبر داد؛
رئیس سازمان راهداری با بیان اینکه هموطنان با برنامه ریزی و مدیریت سفر خود، سفری توام با امنیت را برای خود و همسفران تامین کنند، گفت: بیشترین خروجی در تعطیلات اخیر مربوط تهران و البرز است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، عبدالهاشم حسن نیا گفت: همزمان با ایام عید سعید قربان و تعطیلات پایان هفته حجم سفرهای هموطنان در طول محورهای مواصلاتی کشور افزایش یافته است به طوری که بررسی آمار ورودی و خروجی استان ها طبق اعلام مرکز مدیریت راه های کشور از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه (مورخ ۳۰ مرداد ماه) لغایت ۸ بامداد امروز جمعه (اول شهریور)  ماه حاکی است مجموع ورودی و خروجی استان ها در این مدت بیش از هفت میلیون و ۷۶۹ هزار و ۲۱۲ مورد تردد بوده که بیشترین میزان ورودی و خروجی به ترتیب مربوط به استان های البرز، مازندران، تهران، گیلان، قم و همدان بوده است.

وی افزود: در این مدت بیشترین میزان خروجی مربوط به استان های تهران و البرز و بیشترین میزان ورودی متعلق به استان های مازندران، گیلان و همدان بوده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان کرد: با عنایت به اهمیت ایمنی و سلامت سفر هموطنان و پیشگیری از ترافیک و راهبندان در سطح شبکه راه های کشور ، توصیه می شود مسافران بازگشت خود را به ساعات پایانی تعطیلات موکول ننمایند و با مدیریت و زمان بندی  صحیح اقدام به بازگشت کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین اظهار داشت: همچنین به هموطنان  توصیه می شود قبل از آغاز سفر ضمن تماس با مرکز مدیریت راه های کشور با شماره ۱۴۱  از وضعیت راه ها مطلع شوند و مسیر و زمان مناسب را برای سفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید