Performancing Metrics

توقف سرویس‌دهی اتوبوس‌های فرسوده در دانشگاه | اتاق خبر
کد خبر: 420739
تاریخ انتشار: 6 دی 1397 - 21:05
درمراسم یادبود جانباختگان سانحه واژگونی اتوبوس عنوان شد؛
مراسم یادبود جانباختگان سانحه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز با حضور جمعی از مسئولان این دانشگاه و خانواده‌های داغدار دانشجویان، در مسجد نور ولایت واقع در مجتمع سوهانک دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در این مراسم ابتدا پیام تسلیت مقام معظم رهبری و پیام دکتر علی اکبر ولایتی، رئیس هیئت موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی که در پی جان باختن چند تن از دانشجویان در حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی صادر شده بود، قرائت شد.

این مجلس که از میانه آن با گریه و بی‌قراری یکی از مادران داغدار همراه بود، با اندوهی تلخ و گریه بی پایان مادران داغدار و بستگان دانشجویان حادثه دیده به پایان رسید.

قول توقف سرویس‌دهی اتوبوس‌های فرسوده در دانشگاه

حمیدرضا مقدم فر، مشاور فرهنگی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در جمع خبرنگاران، حادثه واژگونی اتوبوس را تلخ و دلخراش توصیف کرد و با اشاره به اینکه این حادثه برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم مایه تألم و تأثر شده است، گفت: بعد از چنین حوادثی باید عبرت گرفته و مسئولان دست به دست هم دهند تا چنین حوادثی دوباره تکرار نشود و تنها این مایه التیام خواهد بود.

وی بر ضرورت همدردی جامعه دانشگاهی با خانواده‌های مصدومان تأکید کرد و در خصوص ریشه یابی علت حادثه، خاطرنشان کرد: باید تأمل و صبر نمود تا از لحاظ تخصصی، وضعیت و علت اصلی حادثه مش