Performancing Metrics

بهره‌برداری از 14 بیمارستان کشور در سال جاری | اتاق خبر
کد خبر: 420772
تاریخ انتشار: 7 دی 1397 - 17:04
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد؛
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از ابتدای امسال تاکنون هشت بیمارستان در سطح کشور به بهره برداری رسیده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد جعفر علیزاده در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر بهداشت با یبان اینکه بیمارستان 294تختخوابی شهر یاسوج هشتمین بیمارستانی است که از ابتدای امسال تاکنون افتتاح کرده‌ایم، افزود: با افتتاح این بیمارستان‌ها بیش از 1200 تخت به تخت‌های بیمارستانی کشور افزوده شده است.

وی با بیان اینکه بطور میانگین هزینه‌ احداث هر تخت بیمارستانی حدود 400میلیون تومان بوده است، اظهار کرد: 6 بیمارستان دیگر در سطح کشور تجهیز شده و آماده افتتاح است که متناسب با برنامه و وقت وزارت بهداشت افتتاح می‌شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سه بیمارستان در استان کهگیلویه و بویراحمد در دست احداث داشته‌ایم که دو بیمارستان امروز افتتاح می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه 170 میلیارد تومان هزینه بیمارستان 294 تختخوابی یاسوج شده است، عنوان کرد: در این بیمارستان خدمات ویژه‌ای ارائه می‌شود از جمله اینکه 57 تخت مراقبت‌های ویژه در این بیمارستان داریم که می‌تواند در مواقع خاص یک مرکز تروما باشد.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان باشت در کمتر از سه سال احداث شد، اضافه کرد: بیمارستان 142تختخوابی گچساران هم‌اکنون 84 درصد پیشرفت دارد و به زودی عملیات تجهیز آن آغاز می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طولانی شدن پروژه بیمارستان 294 تختخوابی یاسوج به مدت 11 سال بیان کرد: این مساله بعلت محدودیت شدید اعتباری بوده است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید