بخشنامه های خلع الساعه دولت مولد موانع کسب و کار در کشور | اتاق خبر
کد خبر: 422549
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1397 - 16:34
مهدی صیادی کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد:
مهدی صیادی کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تهران از تثبیت جایگاه بخش خصوصی و رفع موانع کسب و کار که عمدتا ناشی از صدور بخشنامه های خلع الساعه دولت است، به عنوان مهم ترین وظایف اتاق نهم خبر داد .

صیادی در گفتگو با «اتاق نیوز» در خصوص اتاق ایران و عملکرد آن در این دوره اظهار داشت: هیات رئیسه اتاق ایران در این دوره ترکیب بسیار خوبی داشت و تشکل های مهندسی هم در بدنه آن حضور داشتند و در بخش صنعت در زمینه احداث اقدامات خوبی صورت گرفت و از این بابت عملکردشان خوب بود .

کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی تهران در خصوص اتاق تهران در این دوره افزود: با توجه به اینکه اتاق تهران زیر مجموعه اتاق ایران هست از نظر عملکرد تمامی موارد مطرح در تشکل بالا دستی خود را از نظر نقاط مثبتی که ذکر کردم، دارا بود .

وی در خصوص  مهمترین مواردی که باید سر فصل فعالیت های اتاق در دوره نهم باشد، تصریح کرد: تمامی هم و غم اتاق باید در خصوص تثبیت جایگاه بخش خصوصی و درصدد رفع موانع کسب و کار باشد که عمدتا ناشی از صدور بخشنامه های خلع الساعه دولت است.

این فعال اقتصادی گفت: اتاق بازرگانی باید با بخش خصوصی هماهنگ شود و بخش نامه های ارزی و گمرکی که در بخش تولید و اقتصاد کشور تاثیر بسیاری داشته را کنترل کند، زیرا مهم ترین وظیفه اتاق حمایت از بخش خصوصی است .

وی در خصوص اهدافی که خود در کاندیداتوری دنبال می کند، یادآور شد: در راستای شعار توسعه جایگاه بخش خصوصی و اصلاح قوانین مغایر با منافع بخش خصوصی متمرکز هستیم و مهم ترین تفکر ملی در واقع باید حمایت از تولید و صادرات و تولید صادرات محور باشد .

صیادی در خصوص ائتلاف منتخب خود گفت: هنوز ائتلاف منتخبم مشخص نشده و شورای هماهنگی تشکل های مهندسی موضوع ائتلاف را پیگیری می کند .

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید