بازرسان تامین اجتماعی از تاکتیک شرم آوری استفاده می‌کنند | اتاق خبر
کد خبر: 423734
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1397 - 16:34
عضو سابق هیئت داوری اتاق ایران:
عضو سابق هیئت داوری اتاق ایران گفت: بارها شاهد مراجعه بازرسان بودیم و چون تولید کننده مفاصا حساب می‌خواست و برخی از منابع اش قفل شده بود حاضر بود ت عملکردش 10 ساله بررسی شود زیرا کار آنها گیر بودند و دبلیل این تاکتیک شرم آور باید در محاکم علیه تامین اجتم

 عضو سابق هیئت داوری اتاق ایران گفت: بارها شاهد مراجعه بازرسان بودیم و چون تولید کننده مفاصا حساب می‌خواست و برخی از منابع اش قفل شده بود حاضر بود ت عملکردش 10 ساله بررسی شود زیرا کار آنها گیر بودند و دبلیل این تاکتیک شرم آور باید در محاکم علیه تامین اجتماعی و شرکت بازرسی اعلام جرم می‌شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایلنا ،جهانبخش نورایی با انتقاد از تخلفات بازرسان تامین اجتماعی گفت: با وجود آنکه دولت مصوب کرده بررسی عملکرد بیمه از ده سال به یک سال کاهش پیدا کند اما در عمل شاهد بودیم که هیچ کدام از حوزه‌ها به این بخشنامه عمل نمی‌کردند.

وی ادامه داد: بارها شاهد بودیم که بازرسان مراجعه می‌کردند و چون تولید کننده مفاصا حساب می‌خواست و برخی از منابع اش قفل شده بود حاضر بود تعهد بدهد که عملکرد آنها 10 ساله بررسی شود زیرا کار آنها گیر بود و باید قبول می‌کردند و این تاکتیک شرم آوری بود که باید به این دلیل در محاکم قضایی علیه تامین اجتماعی و شرکت بازرسی اعلام جرم می‌شد.

وی در خصوص افزایش مالیات در بودجه سال آینده گفت: اگر مؤدی به مالیات خود اعتراض کند پرونده به هیات می‌رود و اگر اعتراض مورد قبول واقع نشود، باید جریمه بدهد. سوال اینجاست حالا اگر اعتراض قبول شد آیا این ممیز مالیاتی هم جریمه می دهد؟

نورایی تاکید کرد: ما اکنون مالیات نمی‌دهیم بلکه داریم خراج می‌دهیم و متاسفانه پارلمان بخش خصوصی نتوانسته از حق اعضای خود دفاع کند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید