Performancing Metrics

ششمین عرضه اولیه امسال در بورس تهران | اتاق خبر
کد خبر: 424076
تاریخ انتشار: 20 اسفند 1397 - 18:15
در آخرین روز معاملاتی این هفته یک شرکت جدید در بورس تهران عرضه اولیه خواهد شد. در صورتی که این عرضه با موفقیت انجام شود این ششمین شرکتی است که در سال جاری قسمتی از سهام خود را در بورس عرضه اولیه کرده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، چهارشنبه این هفته (۲۲ اسفند) قرار است ۱۰ درصد از شرکت تأمین سرمایه نوین معادل ۷۰۰ میلیون سهم در بورس تهران عرضه اولیه شود.

این شرکت در بخش «فعالیت‌های جنبی واسطه‌گری‌های مالی» گروه «فعالیت‌های جنبی واسطه‌گری‌های مالی به جز تأمین وجوه بیمه و بازنشستگی» و طبقه «فعالیت‌های جنبی واسطه‌گری های مالی طبقه‌بندی نشده در جای دیگر» در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد "تنوین" به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

هر کد حقیقی یا حقوقی می‌تواند ۳۰۰۰ سهم در این عرضه اولیه سفارش دهد. حداقل قیمت این سهم ۲۱۰ تومان و حداکثر قیمت ۲۲۰ تومان تأمین شده است و کشف قیمت در این بازه صورت می‌گیرد.

از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون پنج شرکت در بورس تهران عرضه اولیه شده‌اند که با عرضه سهام شرکت تأمین سرمایه نوین، این تعداد به شش شرکت خواهد رسید. تأمین سرمایه نوین سومین شرکت تأمین سرمایه است که در بورس عرضه اولیه می‌شود.

پیش از این تأمین سرمایه امید و تأمین سرمایه لوتوس پارسیان در بورس عرضه شده بودند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید