Performancing Metrics

ایرلاین‌های روسیه خرید بوئینگ ۷۳۷ مکس را تعلیق کردند | اتاق خبر
کد خبر: 424505
تاریخ انتشار: 1 فروردین 1398 - 21:09
یکی از اعضای کمیته حمل‌ونقل و عمران روسیه گفت که قرارداد خرید بوئینگ ۷۳۷ مکس توسط چندین ایرلاین روسیه، تا آینده نامعلوم تعلیق شده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، به گفته ولادیمیر آفونسکی، یکی از اعضای کمیته حمل‌ونقل و عمران روسیه، قرارداد خرید هواپیماهای ۷۳۷ مکس توسط چندین ایرلاین روسیه، تا آینده نامعلوم تعلیق شده است.

او به نقل از الکساندر یورچیک، معاون وزیر حمل‌ونقل روسیه، به خبرگزاری تاس گفت این قراردادها مربوط به خرید ده‌ها هواپیما برای ایرلاین‌های یوتی‌ایر، اورال ایرلاینز، پوبدا ایرلاینز و اس‌۷ می‌باشد.

آفونسکی گفت: تعلیق این قراردادها تا زمانی خواهد بود که در مورد وضعیت سقوط این دو هواپیما (هواپیماهای ۷۳۷ مکس ایرلاین اتیوپی و ایرلاین اندونزی) شفاف‌سازی شود.

اورال ایرلاینز ۱۴ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس سفارش داده بود که قرار بود اولین فروند این هواپیماها در ماه اکتبر تحویل داده شود. پوبدا ایرلاینز (بخشی از گروه ایروفلات) قرار بود ۳۰ هواپیما از این نوع خریداری کند. این شرکت هنوز قرارداد خود را قطعی نکرده بود، اما پیش‌پرداخت لازم برای آن را واریز کرده بود.

گروه ایروفلات هم پیش از این اعلام کرده بود می‌تواند از به کارگیری هواپیماهای ۷۳۷ مکس سفارش داده شده توسط پوبدا ایرلاینز، خودداری کند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید