Performancing Metrics

جدیدترین وضعیت حضور برندهای لوازم خانگی کره‌ای در ایران | اتاق خبر
کد خبر: 426060
تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1398 - 22:04
در حالیکه مطالبی مبنی بر خروج برخی برندهای لوازم خانگی کره‌ای از ایران منتشر شده یک مقام مسئول در این شرکتها خبر خروج برندهای کره‌ای لوازم خانگی از ایران را تکذیب کرد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مشکلات مربوط به عرضه لوازم خانگی در بازار موضوع جدیدی نیست و در سال گذشته نیز فروشندگان لوازم خانگی نسبت به عرضه قطره چکانی این محصول در بازار معترض بودند. از طرف دیگر مدت‌ها است رکود در بازار لوازم خانگی به علت افزایش چشمگیر قیمت‌ها گریبان این صنعت را گرفته است.

در این میان امروز خبری از کمبود محصولات و حتی احتمال خروج دو برند کره‌ای معروف ال جی و سامسونگ از کشور منتشر شد با این حال این موضوع از سوی یک مقام مسئول در نمایندگی شرکت‌های کره‌ای لوازم خانگی در ایران، تکذیب شد.

این مقام مسئول گفت: سامسونگ و ال جی پیگیر مشکلات خود در این بخش هستند و با توجه به سرمایه‌گذاری‌هایی که در این بخش انجام و تجهیزات و ماشین‌آلاتی که خریداری شده است امکان تعطیل شدن این واحدها در ایران وجود ندارد.

وی همچنین در پاسخ به علت کمبود برخی کالاهای این برندها در فروشگاه‌ها اظهار کرد که در سال گذشته از سوی این شرکت‌ها لوازم خانگی به میزان کافی عرضه شده و لیست عرضه محصولات نیز به سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان ارائه شده است.

این مقام مسئول همچنین تاکید کرد که در سال جاری نیز عرضه لوازم خانگی به زودی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید