Performancing Metrics

قیمت طلای جهانی پایین آمد | اتاق خبر
کد خبر: 426363
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1398 - 13:52
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تأثیر صعود بازارهای سهام آمریکا، با کاهش روبرو شد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد کاهش یافت و به ۱۲۸۰.۲۴ دلار رسید.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا ۰.۳ درصد کاهش یافت و به ۱۲۸۱.۶۰ دلار رسید.

بسیاری از بازارهای مالی آسیا روز چهارشنبه به مناسبت تعطیلات رسمی، فعالیت ندارند. بازارهای سهام جهانی روز سه شنبه که شاخص‌های سهام داو و اس اند پی ۵۰۰ صعود کردند، در سطح بالاتری ایستادند.

بسیاری از بازیگران بازار به نتیجه نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال آمریکا چشم دوخته‌اند که احتمال روند افزایش نرخ‌های بهره را حداقل در سال میلادی جاری مشخص می‌کند.

مک کارتی از شرکت "سی ام سی مارکتس" در این باره گفت: برخی این احتمال را می‌دهند که آمار اشتغال و تولید ناخالص داخلی باعث شود بانک مرکزی آمریکا برای تحکیم سیاست پولی ترغیب شود با این حال من انتظار ندارم بانک مرکزی موضع فعلی خود را تغییر دهد.

بر اساس گزارش رویترز، نرخ‌های بهره بالاتر از ارزش دلار پشتیبانی می‌کنند و هزینه نگهداری طلا که دارایی بدون بازدهی است را افزایش می‌دهند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری ۰.۲ درصد کاهش یافت و ۱۴.۹۱ دلار معامله شد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری تغییر چندانی نداشت و در ۸۸۵.۹۱ دلار ایستاد. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۹ درصد کاهش، به ۱۳۷۵.۵۷ دلار رسید.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید