Performancing Metrics

نسخه ۵G گلکسی‌اس ۱۰ آتش گرفت! | اتاق خبر
کد خبر: 426470
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1398 - 23:02
به نظر می‌رسد که نسخه مجهز به شبکه ۵G گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی اس ۱۰ دچار انفجار و آتش گرفتگی شده است که می‌تواند تجربه ناخوشایند نوت ۷ را برای سامسونگ تکرار کند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی یکی از کاربران گوشی هوشمند و پرچمدار نسخه ۵G گوشی هوشمند و پرچمدار گلکسی اس ۱۰ سر و صدای بسیاری از کاربران را درآورده و جنجال‌های متعددی را در فضای مجازی به راه انداخته است به گونه‌ای که بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران بر این باورند که آتش گرفتن گوشی هوشمند اس ۱۰ ۵G می‌تواند باری دیگر تجربه تلخ زیان‌دهی سامسونگ و همچنین از بین رفتن گوشسی کاربران را برای آنها تداعی کند.

چند سال پیش بود که تعداد زیادی از کاربران گوشی‌های گلکسی نوت ۷ در فضای مجازی و پرتال رسمی سامسونگ اعلام کردند که گوشی آنها بدون هیچ دلیل خاصی دچار آتش گرفتگی و انفجار شده است که این امر بعد از مدت کوتاهی منجر شد که این غول تکنولوژی کره‌ای مجبور شود تمامی گوشی‌های گلکسی نوت ۷ را از بازار جمع‌آوری کرده و به موجب آن نیز متحمل ضرر و زیان‌های گسترده‌ای شود.

حالا تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت سی نت نشان می‌دهند که نسخه مجهز به شبکه ۵G گلکسی اس ۱۰ نیز که قرار بود نشانه توانایی و قدرت بالای سامسونگ در پیاده سازی تکنولوژی‌های جدید روز دنیا باشد، احتمال دارد که به سرنوشت نوت ۷ دچار شود و تجربه‌های تلخ متعددی را برای کاربرانش به وجود بیاورد.

البته برخی از گزارش‌ها حاکی از آن است که کارشناسان سامسونگ بعد از مراجعه به کاربر و گوشی مربوطه و بررسی‌های دقیق اعلام کرده‌اند که مشکل انفجار باتری گوشی وی تحت تأثیر یک آسیب و فشار خارجی صورت گرفته است.

این کاربر در تشریح این رویداد مدعی شده بود که از استشمام بوی سوختگی و دود حاصل از آن متوجه بروز مشکل در گوشی جدید خود شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرده است که بعد از مشاهده آتش گرفتن گوشی که روی میزش قرار داشته، به سرعت آن را روی زمین انداخته و این تنها ضربه‌ای است که در طول چند روز اخیر به آن وارد شده است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید