Performancing Metrics

توزیع ۹۰ هزار تن برنج، روغن و شکر در قالب طرح ضیافت | اتاق خبر
کد خبر: 426548
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1398 - 15:34
یک مقام مسئول خبر داد:
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران از تأمین و توزیع ۳۰ هزار تن برنج هندی ۱۱۲۱، ۳۰ هزار تن روغن و۳۰ هزار تن شکر در آستانه ماه مبارک رمضان از طریق شبکه‌های توزیع و فروش خبر داد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر؛ حسن حنان در گفتگو با رادیو ایران گفت: طبق روال هر ساله در آستانه ماه مبارک رمضان اقلام پرمصرف و کالاهای اساسی در قالب طرح ضیافت برای توزیع به استان‌ها اختصاص می‌یابد و امسال نیز ۳۰ هزار تن برنج وارداتی هندی ۱۱۲۱ تحت این عنوان با در نظر گرفتن جمعیت اختصاص یافته تا از طریق شبکه‌های تعیین شده و با قیمت‌های مشخص در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

حنان افزود: در قالب طرح ضیافت برای ماه مبارک رمضان، با کارخانجات هماهنگ شده تا ۳۰ هزار تن روغن نیز با نظارت سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان توزیع شود.

قائم مقام مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران عنوان کرد: ۳۰ هزار تن شکر نیز با قیمت هر کیلوگرم ۳۰ هزار ریال تحویل از در کارخانجات، با قیمت ۳۴ هزار ریال در فروشگاه‌های توزیع و تعاونی‌ها در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

معاون بازرگانی داخلی شرکت خاطر نشان کرد: شرکت بازرگانی دولتی ایران متولی تأمین و توزیع ۴ قلم کالای اساسی است و نظارت بر نحوه‌ی توزیع قیمت بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است که ساز و کارهای لازم در این خصوص پیش‌بینی می‌شود و نظارت‌ها امسال پررنگ‌تر خواهد بود.

وی گفت: در مجموع تلاش بر آن است تا کالاهایی که تأمین می‌شود به دست مصرف کنندگان برسد؛ اما برخی مواقع در آستانه مناسبت‌هایی از جمله ماه مبارک رمضان به دلیل تقاضای بیشتر به بازار شوک وارد می‌شود که موقت و گذرا است و اوضاع به حالت عادی بر می‌گردد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید