Performancing Metrics

جزیره کبوتر کوش آداسی | اتاق خبر
کد خبر: 429696
تاریخ انتشار: 24 تیر 1398 - 12:57
یکی از شگفت انگیزترین و بهترین جاذبه های گردشگری استان آیدین جزیره کبوتر کوش آداسی می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر از آن بازدید می کند. اگر شما نیز قصد سفر به این استان و منطقه را دارید توصیه می کنیم که حتما از جزیره کبوتر بازدید لازم را داشته باشید.

آیا تا کنون اسم جزیره کبوتر کوش آداسی را  در تور کوش آداسی  شنیده اید؟ آیا می توانید بهترین زمان برای بازدید از جزیره کبوتر کوش آداسی کی می باشد؟ کوش آداسی یا همان جزیره پرندگان یکی از زیباترین و پربازدیدترین مناطق در کشور ترکیه می باشد که با داشتن جاذبه های بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جذب کند.

از مهمترین و شگفت انگیزترین جاذبه های موجود در این منطقه می توان به جزیره کبوتر کوش آداسی اشاره کرد که با داشتن منظره و شکوه بی نظیر خود توانسته است سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی باشد. جزیره کبوتر کوش آداسی در زمان ها قدیم نقش بسیار حیاتی و مهمی را در تامین امنیت سواحل این منطقه داشته است و یکی از مهمترین مناطق نظامی بوده که قلعه موجود بر روی تخته سنگ بزرگ این مکان نیز نشان از این واقعیت می باشد. این قلعه در دوران بیزانس ها بنا شده بود و بر علیه حمله دزدان دریایی از آن استفاده می شده است که در دوران عثمانی ها این مکان را به نام جزیره کبوتر نام گذاری کردند. هرچند که برای رسیدن به جزیره کبوتر کوش آداسی یک راه باریک از ساحل وجود دارد با این حال این مکان را هنوز هم به عنوان جزیره شناخته و مردم این منطقه علاقه خاصی را به این جزیره از خود نشان می دهند. در ادامه سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین زمان بازدید و دسترسی راحت به جزیره کبوتر کوش آداسی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

بهترین زمان برای بازدید از جزیره کبوتر کوش آداسی

به گزارش سفر باتو ، جزیره کبوتر کوش آداسی که در برخی از کتاب ها و متن ها از آن به عنوان قلعه دزدان دریایی نیز یاد شده است یکی از پرطرفدارترین و دیدنی ترین جاذبه های کوش آداسی بوده و این امر سبب شده تا بسیاری از گردشگران استان آیدین را بهترین مقصد برای سفر خود انتخاب کنند. توجه داشته باشید که بسیاری از گردشگران و مسافران به دنبال بهترین زمان برای بازدید از جزیره کبوتر کوش آداسی هستند تا از طریق بتوانند بهترین لحظات را سپری کنند؛ که در این خصوص می توان گفت، بهترین زمان برای بازدید از جزیره کبوتر فصل های بهار و تابستان می باشد که شما می توانید زیبایی های حاکم بر این جزیره را به راحتی مشاهده و تماشا کنید.

تفریحات موجود در جزیره کبوتر کوش آداسی

توجه داشته باشید که سالانه میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی از این جزیره بازدید می کنند و هر کدام از این گردشگران و مسافران سعی بر آن دارند تا بهترین و به یادماندنی ترین لحظات را در این مکان داشته باشند. از مهمترین تفریحات و سرگرمی هایی که گردشگران می توانند بهره مند شوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-         رستوران های سنتی ترکی

-         قصر بزرگ جزیره و موزه قصر

-         سواحل بسیار رویایی و بی نظیر

-         قایق سواری در دل دریا

-         شنا کردن در دریای اژه

-         کافی شاپ های متنوع

شما می توانید با مشاهده یک منظره بسیار فوق العاده از دریا و جزیره، اقدام به صرف یک ناهار یا شام بی نظیر در این مکان داشته باشید و نهایت لذت را از سفر خود به دست بیاورید. یکی از پرطرفدارترین تفریحات موجود در جزیره کبوتر کوش آداسی قایق سواری می باشد که گردشگران علاقه مندی زیادی را برای سوار شدن به قایق های بادبانی از خود نشان می دهند و به کمک این قایق های می توانند بر روی آبهای شیشه ی و شفاف دریای اژه به گشت و گذار بپردازند.

دسترسی به جزیره کبوتر کوش آداسی

همانطور که در بخش های قبلی نیز در مور تور کوش آداسی  به این موضوع اشاره شد، امروزه جزیره کبوتر کاربردی و نقش قدیمی خود را به محیط بسیار آرام و دنج سپرده است که افراد و گردشگران می توانند لحظاتی بسیار جالب و حیرت انگیزی را در این مکان سپری کنند. توجه داشته باشید که مسیر دسترسی به جزیره کبوتر کوش آداسی نیز بسیار آسان و راحت می باشد به گونه ای که گردشگران می توانند از مرکز شهر با استفاده از ون های مسافرتی خود را در عرض 5 دقیقه به این جزیره رسانده و با پیاده روی بسیار کوتاهی در ساحل بتوانند پا در جزیره کبوتر بگذارند. سواحل این جزیره بسیار دلنشین و بی نظیر می باشد به طوری که شما می توانید لحظات شگفت انگیز و آرامی را برای خود و خانواده خود به ارمغان بیاورید. اگر شما نیز قصد سفر و بازدید از کوش آداسی را دارید توصیه می کنیم که بازدید از این جزیره را در اولویت های خود قرار دهید تا بتوانید یکی از بهترین سفرهای خود به کشور ترکیه را تجربه کنید. همچنین اگر قصد دارید تا با خودرو شخصی خود از این مکان دیدن داشته باشید می توانید با تهیه نقشه گردشگری این منطقه به راحتی و با نشانه گذاری این منطقه، خود را به جزیره کبوتر برسانید.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید