Performancing Metrics

شرایط برای اعزام و ورود هیات های بازرگانی تسهیل گردد | اتاق خبر
کد خبر: 430071
تاریخ انتشار: 31 تیر 1398 - 18:18
محمد رضا نجفی منش عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران:
محمد رضا نجفی منش عضو هیات نمایندگان اتاق ایران گفت: با توجه به شرایط کنونی که کشور با تحریم مواجه است اتاق بازرگانی  باید شرایط را برای هیات های خارجی و داخلی جهت داشتن روابط تجاری و بازرگانی تسهیل نماید .

در گفتگو با «اتاق نیوز» ضمن بیان مطلب فوق یادآور شد: اولویت اتاق ایران باید در راستای تحقق شعار سال یعنی رونق تولید و رفع موانع تولید باشد و پس از رفع مشکلات و موانعی که در سر راه تولید وجود دارد و رسیدگی به موضوعات و مسائل مطرح در حیطه تولید بازنگری درساختار خود را به عنوان اولویت بعدی مورد رسیدگی قرار دهد .

این فعال اقتصادی ادامه داد: اتاق بازرگانی باید ساختار چابک تری برای خود طراحی کند تا سریعا پاسخگو خواست های فعالین خود باشد و با توجه به ابلاغ مجدد قانون بهبود محیط کسب و کار در این حیطه وارد عمل گردد و با همکاری تشکل‌های مربوطه خود این موضوع را پیگیری نماید امری دیگری که اتاق باید با توجه تحریم ها به آن بپردازد اعزام هیات های ایرانی به خارج و بالعکس اعزام این هیات ها از خارج به داخل کشور است که باید در این راه روند امور را تسهیل نماید .

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران در خصوص هیات رئیسه اتاق در این دوره یادآور شد: آنچه به عنوان نقطه قوت در هیات رئیسه این دوره می توان دید ایجاد تفاهمی در میان اعضای هیات رئیسه است و به نظر می رسد همه کرسی داران در این دوره دارای تفاهم کامل هستند که این امر بالتبع به تقویت اتاق می انجامد .

 وی در خصوص اعضای جدید هم اینگونه اظها رنظر کرد: انتخاب اعضای هیات رئیسه از میان نمایندگان تمامی استان‌ها و به انتخاب اعضای هیات نمایندگان صوت پذیرفته و بالتبع این انتخاب با توجه به درایت کاندیداها و با آگاهی انجام شده و قطعا قابلیت‌هایی در این افراد دیده شده است .

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید