Performancing Metrics

روح الله زم دستگیر و به کشور بازگرداند شد | اتاق خبر
کد خبر: 433813
تاریخ انتشار: 22 مهر 1398 - 13:53
توسط سازمان اطلاعات سپاه
«روح الله زم» دارنده کانال تلگرامی معاند و ضد انقلاب «آمد نیوز» توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، روح الله زم که چند سالی است با راه اندازی کانال تلگرامی موسوم به آمد نیوز در خارج از مرزها به ابزاری در دست سرویس های جاسوسی و ضد انقلاب تبدیل شده بود و اقدام به نشر اخبار کذب علیه کشور می‌کرد توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخارج  از ایران دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

کانال تلگرامی آمد نیوز با ایجاد یأس و ناامیدی و انتشار اخبار دروغ علیه مسئولان نظام درصدد سیاه نمایی و فریب افکار عمومی به منظور تقویت خواست دشمنان و سرویس های جاسوسی با اهداف براندازنه بود.

آمد نیوز که مدتی است عنوان صدای مردم را برای خود برگزیده است با شبهه افکنی های ناجوانمردانه و ناروا و هجمه به بنیاد های اساسی دینی و ملی از هیچ اقدام شیطان صفتانه برای ایجاد انشقاق دربین مردم فروگذار نمی کند.
این کانال تلگرامی در برهه های مختلف با انحراف مطالبات به حق مردم در رویدادهای اجتماعی و اقتصادی چند سال گذشته و مصادره به مطلوب آنها به ابزار تبلیغاتی مسموم دشمنان علیه روح و روان مردم تبدیل شده بود.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید