Performancing Metrics

گشت‌های نظارت بر بازار ۲ برابر شد | اتاق خبر
کد خبر: 435258
تاریخ انتشار: 26 آبان 1398 - 17:42
معاون سازمان صمت تهران خبر داد:
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از دو برابر شدن گشتهای نظارتی مشترک در طرح ممنوعیت افزایش قیمت کالاها خبر داد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عزیزالله افضلی در حاشیه سومین نشست ویژه ستاد تنظیم بازار با بیان این مطلب گفت: همزمان با اصلاح قیمت بنزین نشست های معاونت بازرسی که به صورت دستورالعمل ابلاغ شده بود در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: رصد کالا به صورت مستمر در دستور کار معاونت بازرسی و نظارت استان تهران قرار دارد و نظر به اینکه اصلاح قیمت بنزین در کشور انجام شد به جهت جلوگیری از سودجویانی که گاها از این فضا استفاده می کنند و اقدام به گران فروشی می کنند، طرح نظارتی ما هم تشدید شد.

افضلی توضیح داد: سامانه ستاد ۱۲۴ پل ارتباطی مردم است که می توانند گزارش‌های خود را از متخلفان به این سامانه اطلاع بدهند.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت تهران بیان کرد: ۶۰ درصد از تماس های گرفته شده با این سامانه درباره اطلاع رسانی ممنوعیت گران فروشی کالا و خدمات بود.

وی ادامه داد: همچنین ما ابلاغیه ممنوعیت افزایش قیمت کالاها را از طریق اتحادیه ها و اصناف به سمع و نظر مردم رساندیم و به صورت مستمر و در گشت های مشترک با نمایندگان سازمان حمایت، بازرسی اصناف استان تهران، سازمان تعزیرات حکومتی، بر ارائه خدمات نظارت می کنیم.

افضلی از دو برابر شدن تعداد گشت های نظارتی نسبت به سنوات گذشته خبر داد و گفت: در نظارت ها و بازرسی های خود با واردکنندگان، توزیع کنندگان و تولیدکنندگان ارتبا ط مستقیم داشته ایم و آنها هم تاکید کرده اند که اصلاح قیمت بنزین تاکنون هیچ اثری بر افزایش قیمت کالاها نداشته است.

انتهای پیام

نظرات
ADS
ADS
پربازدید