Performancing Metrics

قیمت سکه و ارز «تثبیت» شد | اتاق خبر
کد خبر: 435393
تاریخ انتشار: 29 آبان 1398 - 17:32
در بازار چهارشنبه ۲۹ آبان ماه قیمت‌ها در بازار طلا، سکه و ارز به ثبات نسبی رسیده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۱۵۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، چهار میلیون و ۱۳۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) است.

همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سکه یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت ۸۵۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) عرضه می‌شود.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۲۲ هزار و ۴۵۵ تومان (۶۹۳ تومان افزایش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی ۱۴۷۵.۳۴ دلار است.

منبع اعلام قیمت‌ها اتحادیه طلا و جواهر تهران است.

ارز مسافرتی چند؟

اما قیمت ارز در صرافی‌های بانکی نسبت به روز گذشته ثابت مانده و هر یورو مسافرتی ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان در بانک‌ها عرضه ‌شد.

بازار ارز که در روزهای اخیر روند افزایشی به خود گرفته بود، چند روزی است که به ثبات رسیده و بر همین اساس، روز چهارشنبه ۲۹ آبان ثابت ماند و قیمت‌ها در بازار تغییری نداشت.

قیمت خرید دلار در صرافی‌های مجاز بانکی نسبت به روز گذشته (سه‌شنبه) ثابت بود و ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان است. قیمت فروش این ارز نیز ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان است.

همچنین هر یورو در این صرافی‌ها ۱۳ هزار تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان فروخته ‌شد.

اما در بانک‌ها قیمت خرید دلار و یورو اندکی افزایش داشت. هر دلار ۱۱ هزار و ۵۷۴ تومان و هر یورو ۱۲ هزار و ۷۸۸ تومان از مشتریان خریداری شد.

قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز گذشته (سه‌شنبه) ثابت ماند و همچون دیروز هر یورو مسافرتی حدود ۱۳ هزار  و ۳۰۰ تومان برای مسافران قیمت‌گذاری شد که بالاتر از نرخ صرافی‌هاست.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید