Performancing Metrics

اغلب تجهیزات مناطق نفت‌خیز جنوب فرسوده است | اتاق خبر
کد خبر: 436126
تاریخ انتشار: 29 آذر 1398 - 15:11
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: اغلب تجهیزات و تاسیسات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب فرسوده است و نیاز به بازسازی و نوسازی دارد که در تلاش هستیم این کار را به بهترین شکل اجرایی کنیم.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، احمد محمدی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد تجهیزات ما نیاز مبرم به بومی‌سازی و بازسازی دارد که در مورد آنها برنامه‌ریزی‌ هایی صورت گرفته است، اظهار کرد: اغلب تاسیسات و تجهیزات ما عمر بالا دارند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این راستا، گفت: یک طرح عمده برای بهسازی و بازسازی تاسیسات در مجموعه مناطق نفت‌خیز جنوب در حال پیگیری و مطالعات آن رو به اتمام است و پس از اتمام این مطالعات، وارد فاز اجرایی نوسازی و بازسازی تاسیسات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب خواهیم شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب افزود: با توجه به اولویت‌بندی که انجام خواهد شد، تاسیسات فرسوده شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب را نوسازی و بازسازی خواهیم کرد و در این زمینه گام‌های موثری را خواهیم برداشت.

محمدی در خصوص پروژه‌های صنعت نفت در حوزه بومی‌سازی اظهار کرد: تمام طرح‌های موجود حداکثر می‌بایست ساخت داخل باشند که برای این مساله نیز برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌ایم.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید