Performancing Metrics

چرا باکو از جمله شهر های پر طرفدار برای گردشگران ایرانی به حساب می آید | اتاق خبر
کد خبر: 436311
تاریخ انتشار: 3 دی 1398 - 15:48
شهر باکو پایتخت کشور آذربایجان با توجه به موقعیت آن نسبت به ایران و همچنین در دسترس بودن ویزای آن این روزها یکی از شهر های پر طرفدار برای ایرانیان به حساب می آید که سالانه جمعیت زیادی از مسافران ایرانی را به سمت خود جذب می کند .

شهر باکو پایتخت کشور آذربایجان با توجه به موقعیت آن نسبت به ایران و همچنین در دسترس بودن ویزای آن این روزها یکی از شهر های پر طرفدار برای ایرانیان به حساب می آید که سالانه جمعیت زیادی از مسافران ایرانی را به سمت خود جذب می کند . گفتنیست که شرکت بیسان گشت مهر مجری مستقیم تورهایی چون  تور باکو  و همچنین تور استانبول  که یکی از تور های پرطرفدار دیگر این روزها می باشد بوده  و تور های فراوانی را به این شهر ها برگزار می کند . برای اطلاعات بیشتر و رزرو تور های مختلف به صورت زمینی و هوایی با شماره 02166538061 تماس نمایید .

شهر باکو :

شهر باکو که در منطقه سردسیر قفقاز قرار دارد یکی از شهر های بسیار زیبا و فوق العاده در آذربایجان به حساب می آید که پایتخت این کشور نیز می باشد . مردمان باکو مردمانی بسیار خون گرم و مهمان نواز می باشند که به زبان آذربایجانی صحبت می کنند . باکو را می توان به دو بخش باکوی تاریخی و قدیم و باکوی مدرن و نوساز تقسیم بندی کرد که همین امر باعث شده است مسافران علاقمند به تاریخ و همچنین افرادی که علاقه به زندگی به سبک مدرن را دارند به این شهر برای سفر علاقمند شوند  . در بخش باکوی قدیم ، خانه هایی قدیمی با کوچه هایی از سنگ فرش که بر سردر های آن چراغ برق های زیبایی وجود دارند می تواند گفت قدم زن در این بخش  یکی از جذاب ترین بخش های سفرتان به باکو باشد که در آن می تواند گذشته باکو را لمس کرد . برای مسافرانی که علاقمند به تاریخ و اماکن تاریخی می باشند بی شک یکی از تجربه های فوق العاده خود را در این بخش خواهند داشت . در عین حالی که بخش باکوی قدیم واقعا هر فردی را به زندگی قدیمی در باکو می برد ، اما باکوی مدرن با سازه های فوق العاده بخش دیگری از باکو می باشد که کاملا نو و به سبک اروپایی ساخته شده است . مجتمع های خرید و سازه های فوق العاده با معماری زیبا را می توان به وفور در بخش مدرن باکو دید.

 

سفر به باکو :

سفر کردن یکی از بهترین تجربه های زندگی می باشد، حال آن که سفر به باکو می تواند یک سفری بی نظیر برای مسافران ایرانی باشد چرا که با توجه به آسانی و نزدیکی آن سختی سفر را کاهش می دهد . سفر به باکو را می توان به دو صورت تور باکو به صورت هوایی و تور زمینی باکو تقسیم بندی کرد . در تور باکو به صورت هوایی ، سفر به باکو می تواند خیلی راحت باشد که از فرودگاه امام خمینی شروع شده و بعد از مدت تقریبا 2 ساعت به فرودگاه حیدر علی اف می رسید . در صورت خرید تور خود از آژانس بیسان گشت ، خدمات تور هوای شما شامل : بلیط رفت و برگشت پرواز ، ترنسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی و اقامت در هتل با صبحانه می باشد .

در تور زمینی باکو نیز مسافران می توانند به دو صورت تور زمینی باکو از تهران و با اتوبوس های vip  25 نفره به باکو سفر کنند و یا از مرز آستارا و یا بیله سوار .

در تور زمینی باکو با اتوبوس از تهران که از ترمینال غرب تهران حرکت اتوبوس آغاز می شود حدود 18 ساعت در راه خواهید بود تا به باکو برسید : خدمات شامل بلیط رفت و برگشت ، ترنسفر ، بیمه مسافرتی ، ویزا و اقامت در هتل با صبحانه می باشد . به علاوه در تور زمینی باکو از مرز آستارا که حدود سه ساعت ترنسفر آن تا هتل در باکو فاصله دارد نیز روش دیگری از سفر به باکو می باشد که بسیار پر طرفدار هم می باشد .

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید