Performancing Metrics

هنوز کاربران آمریکایی از شبکه ۳G استفاده می‌کنند! | اتاق خبر
کد خبر: 436400
تاریخ انتشار: 5 دی 1398 - 22:04
نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد که هنوز ۳۰ درصد از کاربران آمریکایی از شبکه اینترنت ۳G استفاده می‌کنند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، با اینکه هنوز دولت‌های مختلف در سراسر جهان با همکاری اپراتورهای مخابراتی و غول‌های تکنولوژی در تلاشند تا نسل پنجم شبکه اینترنت همراه ۵G را توسعه داده و با برقراری آن امکان بهره‌مندی کاربران و مشترکان از اینترنت پرسرعت را در کشور خود فراهم کنند، اما حالا نتایج مطالعات و تحقیقات جدید صورت گرفته توسط کارشناسان فعال در موسسه OpenSignal نشان می دهد که تقریبا از هر پنج کاربر آمریکایی یک نفر از آنها هنوز از نسل سوم اینترنت شبکه ۳G استفاده می‌کند.

این بدان معناست که در میان گسترش تلاش‌ها برای توسعه شبکه ۵G، هنوز ۳۰ درصد از شهروندان ایالات متحده آمریکا از اینترنت شبکه ۴G نیز استفاده نمی کنند و برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت همچنان از شبکه ۳G بهره می‌برند.

بر اساس گزارش وب سایت Market Reports Observer، در این تحقیقات که توسط کارشناسان این موسسه صورت گرفته است، داده‌های مختلف در خصوص علل اتصال کاربران آمریکایی به اینترنت ۳G جمع‌آوری شده است که معلوم شد ۴ درصد از آنها دستگاهی با قابلیت اتصال به شبکه ۴G ندارند، ۱۳ درصد از آنها دسترسی به شبکه ۴G ندارند و ۸۳ درصد از آنها نیز از طرح اتصال به نسل‌های جدید شبکه اینترنت خبری ندارند یا برایشان فرقی نمی کند.

این در حالیست که اواخر سال گذشته انجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار (GSMA)، اعلام کرد که تقریبا ۲۰ درصد اتصالات بی‌سیم ایالات متحده آمریکا هنوز ۳G بوده است.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که کوتاهی از سوی اپراتورهای مخابراتی فعال در ایالات متحده بوده که تلاش چندانی برای آگاه‌سازی مشترکان خود و تشویق آنها به استفاده از نسل‌های جدید شبکه اینترنت نکرده‌اند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید