Performancing Metrics

انتقاد همتی از خطای سقوط هواپیمای اوکراینی و نحوه اطلاع‌رسانی آن | اتاق خبر
کد خبر: 437102
تاریخ انتشار: 21 دی 1398 - 18:13
رییس کل بانک مرکزی ضمن اظهار انتقاد و پوزش بابت خطای صورت گرفته در سقوط هواپیمای اوکراینی و نحوه اطلاع‌رسانی این فاجعه گفت: از دست رفتن اعتماد عمومی و تحریک انتظارات خیلی سریع اتفاق می‌افتد ولی برگرداندن آن زمان‌بر و هزینه‌بر است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالناصر همتی طی پست اینستاگرامی اظهار کرد: امروز با اعلام مراجع رسمی از علت اصلی حادثه دردناک و غم‌انگیز سقوط هواپیمای اوکراینی که جان شیرین جمع زیادی از هوطنان و سایر ملیت‌ها را گرفت، مطلع شدم.

وی افزود: به عنوان کسی که در این شرایط دشوار کشور مسئولیت مهمی برای حفظ ثبات اقتصادی کشور دارم و اعتماد مردم و نحوه شکل‌گیری انتظارات را مهم می‌دانم، بابت خطای وقوع یافته و نحوه اطلاع‌رسانی این فاجعه انتقاد داشته و از مردم پوزش می‌خواهم.

رییس کل بانک مرکزی ضمن بیان اینکه خداوند به خانواده‌های داغدار صبر جمیل عطا فرماید، گفت: در طول سه روز گذشته عملکرد پذیرفتنی از نظر مدیریت رسانه‌ای و بیان جنبه‌های فنی و تکنیکی موضوع وجود نداشت.

وی تصریح کرد: از دست رفتن اعتماد عمومی و تحریک انتظارات خیلی سریع اتفاق می‌افتد ولی برگرداندن آن زمان‌بر بوده و هزینه دارد. از سوی دیگر روش برگرداندن اعتماد هم تعیین‌کننده است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید