هرگونه آمارسازی در مورد ایجاد شغل ممنوع! | اتاق خبر
کد خبر: 43930
تاریخ انتشار: 13 شهریور 1392 - 11:20
     
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر گونه آمارسازی درباره ایجاد شغل را ممنوع اعلام کرد و از تدوین برنامه 100 روزه وزارتخانه متبوع خود در بخش‌های اشتغال، تعاون،رفاه، بیمه‌ها و روابط کار خبر داد.
ایسنا-  علی ربیعی در حاشیه مراسم تجلیل از 21 تعاونی برتر کشور اظهار کرد: دولت تدبیر و امید برای مشارکت و حضور مردم در عرصه‌های اقتصادی برنامه دارد و در تلاش است تا نقدینگی موجود در دست مردم را به سمت افزایش اشتغال و رونق تولید ملی سوق دهد.
وی افزایش ظرفیت تعاونی‌ها، توانمندسازی تشکل‌های تعاونی، فعال کردن تعاونی‌های نیمه راکد و روان‌سازی اخذ مجوزها را از اهم برنامه‌های 100 روزه خود در بخش تعاون برشمرد. ربیعی در پاسخ به اینکه آیا بخش تعاون تا پایان برنامه پنجم توسعه به سهم 25 درصدی خود از اقتصاد دست می‌یابد یا خیر؟ گفت: بنا را بر این گذاشته‌ایم که به رشد 25 درصدی برسیم اما از برنامه عقب هستیم. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره تحقق اهداف اشتغالزایی دولت تدبیر و امید و مقابله با بیکاری در کشور گفت: هدف ما اصلاح پایه های آمار است و می‌خواهیم پایه‌های آمار را واقعی و به صورت شفاف به مردم ارائه کنیم. وی هرگونه آمارسازی در خصوص اشتغالزایی را ممنوع دانست و گفت: تلاش ما این است که به دنبال ایجاد هر شغلی گزارش آن را نیز به مردم جامعه به صورت شفاف ارائه دهیم.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید