Performancing Metrics

تاکنون ۱۶۰۰ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا پرداخت شده است | اتاق خبر
کد خبر: 439678
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1398 - 20:05
نوبخت اعلام کرد
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به دو اقدام اصلی دولت در مقابله با کرونا، گفت: تاکنون ۱۶۰۰ میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با کرونا و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداخت شده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به دو اقدام اصلی دولت در مقابله با کرونا تصریح کرد: تاکنون ۱,۶۰۰ میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با کرونا و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداخت شده است.

رییس سازمان برنامه و بودجه نوشته است: ‏افزون بر کمک به معیشت گروه‌های آسیب‌پذیر، اقدام دیگر دولت برای مقابله با ‎#کرونا تقویت نظام بهداشت و درمان برای خدمت به مردم بوده است که تاکنون ۱,۶۰۰ میلیارد تومان به ستاد ملی مقابله با کرونا و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداخت شده است.

وی شب گذشته نیز از اختصاص دو بسته برای اقشار کم‌برخودار خبر داده بوده که شامل کمک ماهیانه ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی برای ۳ میلیون ایرانی فاقد درآمد ثابت و وام یک تا ۲ میلیونی ۴ درصدی بدون ضامن برای ۴ میلیون نفر شاغل آسیب‌دیده همچون کارگران و اصناف است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید