Performancing Metrics

از تعطیلی مراکز تجاری چه خبر؟ | اتاق خبر
کد خبر: 440094
تاریخ انتشار: 4 فروردین 1399 - 19:10
نایب رییس اول اتاق اصناف ایران:
نایب رییس اول اتاق اصناف ایران بااشاره به نگران اصناف ازبرگشت خوردن چک‌ها بعد ازبازگشایی بانک‌ها، با بیان اینکه اجرای کامل ابلاغیه ممکن است تا دو روز دیگرهم طول بکشد،تصریح کرد که احتمالاً بازرسی‌های اتاق اصناف واداره اماکن به صورت جدی ازفردا آغاز خواهدشد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جلال الدین محمد شکریه با بیان اینکه اطلاع رسانی در خصوص تعطیلی‌ها در استان های مختلف از طریق صدا و سیما انجام شده، اظهار کرد: در مواردی هم اطلاع رسانی از سوی اتحادیه‌ها انجام می‌شود که با توجه به تعطیلی عمومی در این زمینه دشواری‌هایی وجود دارد.

‏ وی با بیان اینکه اجرای کامل ابلاغیه ممکن است تا دو روز دیگر هم طول بکشد، تصریح کرد که احتمالاً بازرسی‌های اتاق اصناف و اداره اماکن به صورت جدی از فردا آغاز خواهد شد.

نایب رییس اول اتاق اصناف ایران با بیان اینکه با اطلاع رسانی‌هایی که تاکنون انجام شده تقریباً همه بخش‌ها متوجه تعطیلی شدند، اظهار کرد: یکی از نگرانی‌های اصلی اصناف در حال حاضر این است که فعالیت بانک‌ها از روز پنجم فروردین شروع می‌شوند و احتمال دارد که چک‌های آنها برگشت بخورد.

وی افزود: بهتر بود بانک مرکزی با صدور دستورالعملی اعلام می‌کرد که تا پانزدهم فروردین ماه هیچ چکی برگشت نخورد.

شیوع ویروس کرونا و کم شدن رفت‌وآمدها برای پیشگیری از آن در ماه پایانی سال که عمدتا روزهای پررونقی برای کسب وکارهای خرد است، باعث شده برخی فعالان تجاری و اصناف دچار زیان شوند.

در پی دستور رییس جمهور، رو شنبه استانداری تهران تعطیلی مراکز تجاری به جز تامین کنندگان مایحتاج ضروری شهروندان همانند فروشگاه های زنجیره ای شهروند و رفاه، سوپرمارکت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها، میادین تره بار و داروخانه ها تا ۱۵ فروردین در سطح استان به فرمانداران استان تهران ابلاغ شد، اما مشاهدات میدانی در برخی مناطق نشان می‌دهد که هنوز همه واحدهای غیرضروری تعطیل نشده‌اند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید