Performancing Metrics

افزایش ٢٠٧ میلیارد تومانی سرمایه صندوق بیمه فعالیت های معدنی | اتاق خبر
کد خبر: 440198
تاریخ انتشار: 6 فروردین 1399 - 19:57
صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی در سال ٩٨
طبق اعلام مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی،این سازمان درسال ٩٨ سرمایه خود را از ١٤٣ میلیارد به ٣٥٠ میلیارد تومان رسانده است. ضمن اینکه دردو سال گذشته ٥٩٢ میلیارد تومان بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری واعتباری دربخش معدن و صنایع معدنی صادرکرده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرید دهقانی با بیان اینکه صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی  طی ١٤ سال  فعالیت خود، ۱۷۴۲ فقره بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری و اعتباری به مبلغ هزار و ٢٨ میلیارد تومان صادر کرده است، اظهار کرد: از این رقم تنها ٥٩٢ میلیارد تومان آن مربوط به دو سال گذشته است. ضمن اینکه تقویت صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی به عنوان یکی از نهادهای حمایتی کشور ودر جهت توسعه سرمایه‌گذاری های خطرپذیر بخش معدن و صنایع معدنی، از  جمله اقدامات مهمی است که در سال ٩٨ عملیاتی شد.
 
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی با اشاره به اقدامات اخیر ایمیدرو در افزایش سرمایه صندوق افزود: یکی از پشتوانه‌های صندوق، افزایش سرمایه است که در سال ٩٨ از ١٤٣ میلیارد به ٣٥٠ میلیارد تومان رسیده است. این در حالی است که طبق برنامه‌های سازمان ایمیدرو، این نهاد پشتیبان معادن بخش خصوصی، سال ٩٩ برنامه افزایش سرمایه تا ٥٠٠ میلیارد تومان را پیش رو دارد. علاوه بر این صندوق، حمایت از طرح فعال سازی معادن کوچک را نیز جزو فعالیت‌هاو برنامه‌های خود دارد.

تمامی درخواست‌های بهره‌برداران درسال ۹۸ تعیین تکلیف شد

قباد شاه کرمی-سرپرست مدیریت فنی ومهندسی صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی - نیز با اشاره به انجام خدمات صورت گرفته صندوق به مراجعین خود گفت: این صندوق تا روز ۲۸ اسفند ماه سال ۹۸ نسبت به بررسی و ارزیابی درخواست‌های صدور بیمه‌نامه ها اقدام کرده است.

وی ضمن تاکید براینکه باتوجه به شرایط کشور برای جلوگیری از ویروس کرونا،   تمهیدات ایمنی لازم در خصوص کرونا حین خدمات رسانی به مراجعین صورت گرفته است، گفت: با به کار گیری کلیه اقدامات بهداشتی و در محیطی کاملا ضدعفونی شده، نسبت به صدور بیمه‌نامه برای درخواست‌های واجد شرایط، اقدامات لازم انجام شد. تقریبا تمامی درخواست های بهره برداران در سال ۹۸ تعیین تکلیف شد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید