Performancing Metrics

تردد در جاده‌ها ۱۴.۷ درصد دیگر افزایش یافت | اتاق خبر
کد خبر: 440736
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1399 - 16:51
مرکز مدیریت راهها اعلام کرد
مرکز مدیریت راههای کشور در حالی از افزایش ۱۴.۷ درصد ترددها نسبت ۲۴ ساعت گذشته خبر داد که در شانزدهم فروردین نیز، ترددها نسبت به روز قبل افزایش یافته بود.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: طی شبانه روز گذشته (منتهی به ساعت ۹ صبح یکشنبه ۱۷ فروردین) بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۰۱ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۴.۷ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶.۳، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

این در حالی است که در شبانه روز منتهی به ۹ صبح شنبه ۱۶ فروردین نیز نسبت به شبانه روز قبل از آن، ۱۷.۷ درصد به ترددهای جاده‌ای افزوده شده بود.

محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته

آزادراه کرج - تهران ۸۲۹۳۸

آزادراه کرج - قزوین ۷۲۹۳۳

آزادراه قزوین - کرج ۶۹۶۹۷

آزادراه تهران - کرج ۶۴۶۸۵

آزادراه ساوه - تهران ۵۱۹۹۳

شهریار-کرج ۴۶۸۸۴

تبریز - ایلخچی ۴۰۴۸۲

جاجرود - بومهن ۳۹۷۳۲

ایلخچی - تبریز ۳۹۵۳۶

تهران - شهریار ۳۹۴۵۱

همچنین مرکز مدیریت راه‌های کشور افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، فقط ورود افراد بومی و ساکن هر شهر طبق کارت ملی، پلاک و بیمه نامه خودرو، به آن شهر مجاز می‌باشد. ضمناً جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ۱۴۱ مراجعه کنید.

آخرین وضعیت محورهای شمالی

تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت)

ضمناً محور فیروزکوه دارای بارش باران و محورهای چالوس، هراز و آزادراه‌های تهران - شمال و قزوین - رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی می‌باشند.

آخرین وضعیت جوی

بارش باران در برخی از محورهای استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی

محورهای مسدود شریانی

۱) شهداد - نهبندان

۲) خرم آباد - پلدختر

۳) خلخال - اسالم

محدودیت تردد با تغییر مسیر:

۱) آزادراه چالوس - مرزن آباد و بالعکس از ساعت ۱۹:۰۰ الی ۰۷:۰۰ روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می‌گردد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS