Performancing Metrics

سازمان توسعه صنعتی ملل متحد درمبارزه با کرونا به ایران کمک می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 440954
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1399 - 15:49
غریب‌آبادی خبر داد؛
سفیر ‌و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین گفت: سازمان توسعه صنعتی ملل متحد پروژه پسماند بیمارستانی برای کرونا در ایران ایجاد می‌کند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، نمایندگی ایران در نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در حساب کاربری خود در توئیتر به نقل از کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم کشورمان نوشت: سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) در حال ایجاد یک پروژه اضطراری برای کمک به مدیریت پسماندهای پزشکی و بیمارستانی کرونا در ایران است که این کار به شیوه‌ای ایمن و سازگار با محیط زیست انجام گیرد.

وی ادامه داد: باید از یونیدو، «لی یونگ» مدیرکل این سازمان و کشور چین تشکر کنم.

گفتنی است، ارزش این پروژه یک میلیون یورو بوده که تامین اعتبار آنکه از سوی یونیدو و چین خواهد بود.

همچنین سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین در توئیتی دیگر که در صفحه رسمی نمایندگی کشورمان منتشر شد، اظهار داشت: ما از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و «رافائل گروسی» مدیرکل آن برای ارائه کمک در مسیر مبارزه با ویروس کووید -۱۹ به کشورهای مختلف از جمله ایران، با استفاده از تکنیک‌های هسته‌ای قدردانی می‌کنیم.

گفتنی است، غریب آبادی پیش از خبر داده بود که با رایزنی‌های به عمل آمده، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به‌زودی دو دستگاه تشخیص سریع کرونا (RT-PCR) به ایران ارسال می‌کند.

وی ادامه داد: به همراه این دو دستگاه، تجهیزات حفاظت شخصی کاربران دستگاه، تجهیزات مربوط به راه اندازی و ارتقا و کالیبره کردن، و کیت‌های مخصوص تشخیص که از سه تکنیک استفاده می‌کنند نیز ارسال می‌شوند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید