Performancing Metrics

حال و روز پمپ بنزین‌های تهران در روزهای کرونایی | اتاق خبر
کد خبر: 441071
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1399 - 10:53
معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در منطقه تهران گفت: در حال حاضر جایگاه های عرضه سوخت در استان تهران چندین مرتبه در طول روز ضدعفونی می شوند و دیگر نباید دغدغه ای برای انتقال ویروس در پمپ بنزین ها وجود داشته باشد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سعید برخوردار با بیان اینکه در حال حاضر نیروهای جهادی، مساجد، شهرداری در طرح ضدعفونی جایگاه های سوخت مشارکت می کنند، اظهار کرد: تقریبا یک بسیج عمومی در سطح استان به طور مستمر عملیات ضدعفونی جایگاه ها را انجام می دهند و این مساله به جایی رسیده که حتی نگرانی در مورد آسیب به تجهیزات و سامانه مطرح شده است.

وی با بیان اینکه برای جلوگیری از این موضوع نیز تاکید شده که از محلول هایی که استاندارد خاصی دارند استفاده شود، تصریح کرد: در پی اقدامات انجام شده به نظر می رسد که اکنون در استان تهران مشکلی در جایگاه های سوخت وجود ندارد و نباید دیگر جایگاه ها را به عنوان پایگاه اصلی انتقال ویروس کرونا معرفی کرد.

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران با بیان اینکه در حال حاضر جایگاه ها مکلف هستند تا وسایل ضدعفونی را خریداری کنند و به طور  مستمر عملیات ضد عفونی را انجام دهند، گفت: علاوه بر این گروه های جهادی و دستگاه های دیگر نیز در این امر کمک رسان هستند و شرکت نیز چون تصمیم قاطع در این موضوع دارد، کار ضدعفونی را به طور جدی دنبال می کند.

برخوردار با تاکید بر اینکه در حال حاضر بر اساس اطلاعات موجود تمام مجاری عرضه روزانه سه تا چهار مرتبه ضد عفونی می شوند، اظهار کرد: تمامی تدابیر لازم برای جایگاه ها اندیشیده شده و مهم ترین هدف ما، حفظ سلامت کارکنان  و مردم است و در این رابطه هر اقدام دیگری که لازم باشد را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید