Performancing Metrics

آموزش زبان آلمانی برای مهاجرت | اتاق خبر
کد خبر: 441377
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1399 - 10:06
آلمان یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه یافته اروپاست و شاخص های اقتصادی آن در سال های گذشته رشد چشمگیری داشته ، همین موضوع باعث شده که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در فکر دستیابی بازارهای اقتصادی آلمان باشند و جهت تحقق این امر سرمایه گذاری در آلمان انتخاب

آلمان یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه یافته اروپاست و شاخص های اقتصادی آن در سال های گذشته رشد چشمگیری داشته ، همین موضوع باعث شده که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در فکر دستیابی بازارهای اقتصادی آلمان باشند و جهت تحقق این امر سرمایه گذاری در آلمان انتخاب بسیاری از سرمایه گذاران است. روش سرمایه گذاری در آلمان ثبت شرکت است که با سرمایه بسیار کم نیز امکانپذیر است و برای سرمایه گذاری در آلمان هم نیاز به مدرک زبان آلمانی  یادگیری و آموزش کامل زبان آلمانی هستید .

 

مهاجرت به آلمان از طریق تولد

یکی از روش های کسب تابعیت تولد می باشد که اعطای تابعیت از طریق تولد در دنیا دارای دو سیستم خاک و خون می باشد. کشور آلمان تابع سیستم خون است. یعنی طفلی که در کشور آلمان متولد می شود تابع نسب و خون والدین خود قرار می گیرد.

  • اگر فرد از پدر و مادر آلمانی به دنیا بیاید.
  • طفلی که در خاک آلمان، از پدر و مادر نامعلوم به دنیا آمده است.
  • فرد متولد شده در آلمان که در 21 سال ابتدایی زندگی، حداقل 8 سال را در آلمان زندگی کرده باشد.
  • به مدت حداقل 6 سال در مدارس آلمان تحصیل کرده باشد. 

 

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

یکی از آسان ترین روش های اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج با یک شخص آلمانی و یا شخص مقیم کشور آلمان است اما باید توجه داشته باشید که به دلیل سوء استفاده هایی که از این طریق انجام شده است قوانین بسیار سختگیرانه ای در این رابطه وضع شده است. لذا در حال حاضر تنها افرادی می توانند مهاجرت به آلمان را از طریق اخذ ویزای ازدواج پیش بگیرند که قصد واقعی این امر را ثابت نمایند.

برای اخذ ویزای ازدواج آلمان باید حداقل مدرک زبان آلمانی A1 داشت. نیاز به درک زبان آلمانی برای شخص متقاضی ویزای ازدواج امری ضروری است که با آموزش زبان آلمانی آکادمی زبان ایران وب ها به راحتی می تواند از پس گرفتن مدرک زبان آلمانی بر آید .

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

یکی دیگر از روش های مهاجرت به آلمان، پناهندگی در آلمان است. طبق کنوانسیون ژنو اشخاصی که در خاک کشور خود احساس نا امنی و خطر می کنند می توانند از حمایت کشورهایی که عضو این کنوانسیون هستند بهره مند شوند. امروزه با توجه به حجم زیاد پناهنده در سراسر دنیا به خصوص در کشور آلمان امکان رد درخواست پناهندگی بسیار زیاد است و کیس های پناهندگی با دقت بسیار بیشتری بررسی می شوند پس باید توجه داشته باشید این روش به راحتی و  هر بهانه ای قابل قبول نیست و ریسک زیادی به همراه خواهد داشت .

 

بهترین شهر آلمان برای زندگی

پاسخ این پرسش که بهترین شهر آلمان برای زندگی کدام است ساده نیست. در واقع پاسخ این پرسش کاملاً به شرایط روحی، شغلی و مالی شما بستگی دارد. آلمان شهرهای بسیار خوبی برای اقامت دارد اما هامبورگ، فرانکفورت، برلین و دوسلدورف از بهترین مقاصد برای زندگی در آلمان هستند. شهرهایی مانند مونیخ حتی برای افراد با شرایط مالی مناسب هم توصیه نمی شود، چون هزینه‌ها بالاست و فرصت شغلی در آنجا در سال‌های گذشته وضعیت جالبی نداشته است.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید