Performancing Metrics

بازدهی ۷۱ درصدی شاخص بورس از ابتدای امسال | اتاق خبر
کد خبر: 441890
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1399 - 19:39
شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۵ روز معاملاتی، با ثبت بیش از ۳۶۵ هزار واحد رشد، بازدهی ۷۱.۲۰ درصدی را در این مدت نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در سال جاری در مدت ۲۵ روز معاملاتی، تعداد ۱۷۳ میلیارد و ۲۶۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۶۸۹ هزار و ۷۹۸ میلیارد ریال در ۲۸ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۹۵۲ دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۱۰۲ میلیارد و ۲۸۰ میلیون سهم به ارزش ۷۵۹ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در ۱۱ میلیون و ۱۷۶ هزار و ۸۶۲ نوبت در بازار اول؛ ۶۶ میلیارد و ۷۷۲ میلیون سهم به ارزش ۸۷۱ هزار و ۹۷۹ میلیارد ریال در ۱۷ میلیون و ۹۰ هزار و ۱۱ نوبت در بازار دوم؛ ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار هزار برگه به ارزش ۸ هزار و ۳۴۲ میلیارد ریال در ۳ هزار و ۲۶۱ نوبت در بازار بدهی، ۴۳۰ هزار قرارداد به ارزش ۴۴۱ میلیارد ریال در ۱۲ هزار و ۹۴۴ نوبت در بازار مشتقه و ۴ میلیارد و ۲۰۷ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در

بورس تهران به ارزش ۴۹ هزار و ۲۳۶ میلیارد ریال در ۲۴۷ هزار و ۸۷۴ نوبت مورد معامله قرار گرفته است. شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۵۱۲ هزار و ۹۰۰و احد آغاز کرده است، تاکنون با ۳۶۵ هزار و ۱۹۳ واحد رشد، معادل ۷۱.۲۰ درصد افزایش را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۸۷۸ هزار و ۹۴ واحد رسیده است.

شاخص بازار اول نیز در این مدت با رشد ۲۶۰ هزار و ۱۲۲و احدی و شاخص بازار دوم با رشد ۷۶۸ هزار و ۵۳۰ واحدی به ترتیب ۷۱.۷۱ و ۷۰.۶۳ درصد افزایش داشته‌اند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید