Performancing Metrics

ابلاغ دستورالعمل بهبود فرآیند خدمت‌رسانی به جامعه صنفی | اتاق خبر
کد خبر: 443584
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1399 - 15:50
یک مقام مسئول اعلام کرد:
دبیر هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی: جامعه خدوم اصناف همیشه پیشتاز در صحنه‌های مهم انقلاب بوده و وظیفه دولت ارج نهادن به زحمات این قشر تاثیرگذار در کشور است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، جمشید گلپور، دبیر هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور با اشاره به تاکید سرپرست وزارت صمت، مبنی بر تکریم جامعه بزرگ صنفی کشور، گفت: جامعه خدوم اصناف همیشه پیشتاز در صحنه‌های مهم انقلاب بوده و وظیفه دولت ارج نهادن به زحمات این قشر تاثیرگذار در کشور است.

وی از ابلاغ دستورالعمل بهبود فرایند خدمت رسانی مطلوب به اصناف کشور خبر داد و افزود: به منظور تسریع در روند رسیدگی به شکایات، شفافیت و صرفه جویی در هزینه‌های شاکی و متشاکی، طی ابلاغی به سازمان‌های صمت سراسر کشور، مقرر شد، همه شکایات رسیده از عملکرد کمیسیون‌های نظارت، هیئت‌های اجرایی انتخابات و تشکل‌های صنفی، از طریق سامانه ایرانیان اصناف مورد بررسی قرار گیرد.

دبیر هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور، ملاک ارزیابی عملکرد سازمان‌های صنفی را سامانه مذکور عنوان کرد و افزود: شاکی با ثبت شکایت در سامانه www.iranianasnaf.ir و اخذ کد رهگیری همه مراحل شکایت را رصد می‌کند و مسئولیت نظارت بر فرایند رسیدگی به شکایات بر عهده رئیس کمیسیون نظارت شهرستان و نهایتا مرکز استان است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد، دبیرخانه هیئت عالی نظارت در تلاش است با تقویت، ایجاد و اصلاح زیرساخت‌های الکترونیک، در تسهیل امور اصناف کشور اقداماتی در خور شأن این جامعه بزرگ بردارد.

انتها پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید