Performancing Metrics

جزئیات پروازهای امارات به تهران | اتاق خبر
کد خبر: 445687
تاریخ انتشار: 27 تیر 1399 - 20:28
مدیر کل شرکت شهر فروگاهی فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: از امروز پروازهای تهران - دوبی - تهران توسط شرکت هواپیمایی امارات راه اندازی شده است که با شرایط خاصی همه هموطنان می‌توانند هر روز به این کشور پرواز داشته باشند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی کاشانی اظهار کرد: شرکت هواپیمایی امارات برنامه خود را برای از سرگیری پروازها به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را اعلام کرد که نخستین پرواز این ایرلاین خارجی پس از حدود شش ماه حدود ساعت ۱۱ صبح امروز به مقصد دوبی حرکت کرد.

وی افزود: از امروز ۲۷ تیر ماه یک پرواز روزانه در مسیر تهران - دوبی - تهران با هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ انجام خواهد شد و پرواز برگشت حدود یک ساعت بعد از امارات به مقصد فرودگاه امام(ره) صورت می‌گیرد.

مدیر کل شرکت شهر فروگاهی فرودگاه امام خمینی (ره) ادامه داد: از آن جاکه هواپیمایی امارات پروازهای کانکشنی زیادی به اقصی نقاط مختلف جهان دارد این پرواز حائز اهمیت است و مسافران ترانزیتی مدارک خاصی  نیاز ندارند و به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک ایرلاین‌های داخلی که قبلا به این مقصد پرواز داشتند می‌توانند برنامه‌های پروازی خود را از سر بگیرند.

کاشانی درباره مسافرانی ایرانی که قصد سفر به امارات را دارند، گفت: برای سفر به دوبی شرایط خاصی تعریف شده است و آن این که همه مسافرانی که قصد مسافرت به امارات داشته باشند باید تست پی سی آر را منفی از آزمایشگاه‌های معتبر معرفی شده در سایت هواپیمایی امارات از استان‌های تهران، شیراز و اصفهان داشته باشند که بیش از ۹۶ ساعت از تاریخ آن نگذشته باشد.

وی با بیان این که مسافران شرایط قرنطینه خاصی در امارات نخواهند داشت، اظهار کرد: مسافران توریستی که قصد سفر به این کشور را دارند. همچنین باید بیمه‌نامه معتبر مسافرتی داشته باشند که بیماری کووید ۱۹ را پوشش دهد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید