Performancing Metrics

۶ میلیون مستحق، از دریافت سهام عدالت جا ماندند | اتاق خبر
کد خبر: 446191
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1399 - 20:02
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
موسوی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برآوردهایی که درباره جاماندگان از سهام عدالت وجود دارد، اظهارکرد: حدود شش میلیون نفر از دریافت سهام عدالت جا مانده اند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از صداوسیما، سید کاظم موسوی از ضرورت اجرای عدالت در موضوع سهام سخن گفت و بیان کرد: اگر کسانی از دریافت سهام عدالت جامانده اند، دولت باید این را بپذیرد و وظیفه دولت است که این مسئله را بررسی کند.

وی افزود: وزیر اقتصاد گفت که همه کسانی که برای دریافت ۳۰ درصد سهام عدالت خود درخواست کرده اند، توانستند پول خود را دریافت کنند اما گزارش ها نشان می دهد ظاهراً این مسئله واقعیت ندارد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست این کمیسیون با مسئولان اقتصاد و سهام عدالت عنوان کرد: جا ماندگان سهام عدالت که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی قرار دارند، حدود دو میلیون و ۱۰۰ هزار نفر هستند. همچنین ایثارگران و جانبازان نیز باید سهام عدالت دریافت کنند که برخی گزارش ها نشان می دهد، بعضی از این عزیزان هنوز موفق به این امر نشده‌اند.

موسوی با اشاره به برآوردهایی که درباره جاماندگان از سهام عدالت وجود دارد، اظهار کرد: حدود شش میلیون نفر از افراد مستحق جامعه، از دریافت سهام عدالت جا مانده اند که عمدتاً کارگران و دهک های پایین جامعه هستند؛ کسانی که نه تنها خودرو و خانه ندارند که حتی در تأمین مایحتاج ابتدایی زندگی نیز دچار مشکلات هستند اما با این وجود، دولت این اقشار را جا مانده تلقی نمی کند!

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید