Performancing Metrics

افزایش ۲۰ درصدی تولید در صنعت خودروسازی | اتاق خبر
کد خبر: 446230
تاریخ انتشار: 16 مرداد 1399 - 17:14
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی صنعت خودروسازی در کشور، از افزایش ۵۰ درصدی میزان تولید آلمینیوم خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، حسین مدرس‌ خیابانی ظهر امروز در مراسم آغاز بهره‌برداری از خط تولید شرکت نفیس پارت در شهرک صنعتی زبرخان با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی صنعت خودروسازی در کشور، از افزایش ۵۰ درصدی میزان تولید آلمینیوم خبر داد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ترک ایران توسط غول‌های خودروسازی کره، ادامه داد: همه انتظار داشتند خودروسازی کشور تعطیل شود اما در این شرایط سخت، ۲۰ درصد افزایش تولید در صنعت خودرو داشتیم.

وی با بیان اینکه افتتاح هر طرح جدید خاری در چشم دشمنان است، اضافه کرد: خوشبختانه این صنعت در سخت‌ترین شرایط اقتصادی بخش تولید با شتاب به حرکت خود ادامه می‌دهد، همه اینها نتیجه صبوری و مقاومت عوامل تولید است.

مدرس‌ خیابانی با تاکید بر اینکه امسال به خوبی به شعار جهش تولید عمل می‌شود، متذکر شد: با تمام توان تلاش می‌کنیم در کنار جهش تولید حمایت از تولید داخلی و بومی‌سازی محقق شود.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه نتیجه و ثمره جهش تولید باید در سفره مردم مشهود باشد، یادآور شد: با افزایش میزان اشتغال برای جوانان ایرانی سفره مردم پررنگ‌تر می‌شود.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید