Performancing Metrics

مهاجرت به نیوزلند،اتریش و سوئد | اتاق خبر
کد خبر: 447032
تاریخ انتشار: 7 مهر 1399 - 10:18
نیوزیلند کشوری است که به دلیل چشم انداز روشن اقتصادی، کیفیت زندگی بالا و پاسپورت معتبر برای سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورها و… مهاجران زیادی را به خود جذب کرده است.

 زبان اصلی و رسمی کشور نیوزیلند، انگلیسی است پس متقاضیان باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند و حتما یک مدرک زبان معتبر نیز داشته باشند. متقاضیان مهاجرت به نیوزلند برای اخذ ویزای نیوزیلند باید دارای سلامت کامل و فاقد سوء پیشینه کیفری و قضایی باشند و همچنین از گذرنامه معتبری بهره‌مند باشند. به طور کلی شرایط دریافت ویزای نیوزیلند به این صورت است که سن متقاضی باید کمتر از 55 سال باشد و همچنین دارای مدرک زبان و گذرنامه معتبر و گواهی سلامت باشد. متقاضی از راههای مختلفی می توانند اقدام به اخذ اقامت کشور نیوزلند کنند مثل اقامت از طریق تحصیل، اقامت از طریق کار و حرفه، اقامت از طریق سرمایه گذاری، اقامت از طریق تولد و اقامت از طریق ازدواج. از بین موارد ذکر شده بهترین راه گرفتن اقامت نیوزیلند، درخواست ویزا از طریق تحصیل در این کشور است. اگر شرایط سنی و انگیزه کافی داشته باشید پس از تحصیل در نیوزیلند علاوه بر داشتن مدرک معتبر، می‌توانید در همان زمینه‌ای که فارغ التحصیل شده اید مشغول به کار شوید و ویزای موقت را به ویزای دائم تبدیل کنید.

کشور اتریش از آن دسته کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که علاقه مندان خاص خود را دارد و به صورت معمول افرادی که علاقه ای به زبان آلمانی دارند و به دنبال شرایط معقول تری می باشند به فکر مهاجرت به اتریش هستند. بصورت معمول متقاضیان و یا علاقه مندان به مهاجرت به اتریش در قدم اول به دنبال کسب درآمد و یا تحصیل در این کشور هستند که برای تحقق یافتن این خواسته، پیش فرض هایی باید رعایت شود. اما در کل مهاجرت به اتریش برای اخذ اقامت راه های زیادی دارد مثل اقامت از طریق تولد ، اقامت از طریق کار در اتریش ، اقامت از طریق ازدواج در اتریش و همچنین کارآفرینی و سرمایه گذاری. برای دریافت اقامت و تابعیت در اتریش از روشهای کار و سرمایه گذاری باید به مدت 5 سال در این کشور بیمه و مالیات پرداخت نمایید تا بتوانید اقامت دائم و پس از 6 سال پاسپورت دریافت کنید. در موضوع ازدواج نیز شخص باید حداقل سه سال با همسر خود زندگی مشترک داشته باشد تا بتواند برای دریافت اقامت دائم و سپس تابعیت اقدام کند. تحصیل به تنهایی سبب اعطای اقامت دائم و تابعیت نمی شود وشخص باید پس از تحصیل کار پیدا کند و در صورتیکه کار پیدا کند می تواند اقامت خود را به کاری تبدیل و سپس برای تابعیت پس از 6 سال اقدام نماید. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اتریش جهت مهاجرت و یا سفر، پاسپورت معتبر ، بیمه مسافرتی با حداقل پوشش 30000€ (یورو) ، رزرو پرواز و برنامه سفر کامل ، رزرو هتل یا اثبات محل اقامت و غیره ... می باشد.

 سوئد یکی از کشورهای اروپایی با اقتصاد پر رونق و با ثبات است. کشور سوئد همواره به عنوان یکی از با اهمیت ترین کشورهای شنگن با استانداردهای بالای رفاهی برای زندگی در نظر گرفته شده است. شرایط مهاجرت به سوئد  متناسب با نوع ویزا متغیر است. برای اقامت بیش از 90 روز و زندگی در کشور سوئد، باید ویزای بلند مدت سوئد را داشته باشید که این ویزا به شما اجازه می دهد تا به مدت یک سال در کشور سوئد بمانید. نوع ویزایی که شما باید برای آن اقدام کنید، بستگی به هدف مهاجرت‌تان دارد. انواع روش های مهاجرت به کشور سوئد به این شرح است: مهاجرت تحصیلی(ویزای تحصیلی)، مهاجرت کاری(ویزای کاری)، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق ازدواج. یکی از پر تقاضا ترین مهاجرت ها به کشور سوئد از طریق تحصیل ا ست به این دلیل که امکانات تحصیلی بسیار خوب در این کشور وجود دارد، زندگی در کشوری با استانداردهای بالای رفاهی، تحصیل در دانشگاه های معتبر و امکان همکاری با محققین مطرح بین المللی، تدریس دروس به زبان انگلیسی و امکان کار حین تحصیل موجب شده است تا دانشگاه های کشور سوئد در سال های اخیر مورد استقبال متقاضیان زیادی قرار گیرد. در كشور سوئد كليه‌ نظام‌ آموزشی زير نظر وزارت‌ آموزش، فرهنگ‌ و علوم‌ اين‌ كشور اداره می شود. همچنین مهاجرت کاری به کشور سوئد نیز متقاضی زیادی دارد چون با دریافت ویزای کاری سوئد فرد از حقوق بالای کارگری برخوردار می شود و همچنین از اصل برابری برخوردار می شود که این اصل مبنی بر این است که قانون ضد تبعیض کشور سوئد تضمین می کند که هرکسی صرفنظر از جنسیت، مذهب، سن یا معلولیت های جسمی از حق برابر کار کردن برخوردار خواهد بود و هیچگونه تبعیضی در این مورد وجود ندارد و علاوه بر این فرد از سایر خدمات رفاهی و اجتماعی برخوردار است. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید