Performancing Metrics

سوگند ظریف تکذیب شد | اتاق خبر
کد خبر: 448049
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1400 - 04:49
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره انتشار شایعاتی مبنی بر این‌که محمدجواد ظریف در کمیسیون امنیت ملی دست روی قرآن گذاشته و گفته در انتخابات کاندیدا نمی‌شود، گفت: به هیچ‌وجه چنین چیزی نبوده است و کاملا آن را تکذیب می‌کنم.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از ایسنا، ابراهیم رضایی با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با وزیر خارجه و به دنبال آن انتشار برخی مطالب درباره تأکید ظریف بر کاندیدا نشدن در انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای ظریف پیش از این در جلسات کمیسیون امنیت ملی گفته بود که کاندیدا نمی‌شود و روز گذشته هم این را برای چندمین بار تکرار کرد.

وی افزود: آقای ظریف توضیح داد برایش حجت نشده که کاندیدا شود. او گفت نمی‌خواهد مذاکرات انتخاباتی باشد و نباید مذاکرات را به انتخابات گره زد و قصد و بنایی برای حضور در انتخابات ندارد.

رضایی همچنین اظهار کرد: آقای ظریف این را هم بیان کرد که هیچ‌گاه خطی و اصلاح‌طلب نبوده. حتی گفت به اصلاح‌طلبان بگویید دست از سرم بردارند. آن‌ها قبلا هم سراغ من آمده بودند. هشت سال پیش هم آمدند و به آن‌ها گفتم که یک نفر دیگر را پیدا کنید.

وی در پایان درباره انتشار شایعاتی مبنی بر اینکه ظریف در کمیسیون امنیت ملی دست روی قرآن گذاشته و گفته در انتخابات کاندیدا نمی‌شود، اظهار کرد: به هیچ‌وجه چنین چیزی نبوده است و کاملا آن را تکذیب می‌کنم.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید