Performancing Metrics

حمایت از کشاورزان اولویت است/ قیمت خرید تضمینی گندم ۷۵۰۰ تومان | اتاق خبر
کد خبر: 450641
تاریخ انتشار: 27 آبان 1400 - 16:51
وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ما در تلاشیم تا از کشاورزان به عنوان ضامن امنیت غذایی کشور حمایت کنیم و نظر رئیس جمهور هم حمایت از کشاورزان در همین بخش است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در ادامه سفر یک روزه به استان زنجان، در جمع عده‌ای از اهالی شهر گرماب شهرستان خدابنده، اظهار کرد: این منطقه برای انجام عملیات کشاورزی بسیار مستعد است و مشکلات مطرح شده در رابطه با حقآبه سد تالوار را در شورای اداری با حضور ریاست جمهوری ارائه خواهم داد.

وی افزود: مسائل مربوط به آموزش، بهداشت و جاده مواصلاتی و روستایی منطقه و گردشگری را در این شورا مطرح خواهم کرد و امیدوارم منشأ اثر باشد.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در بحث نهاده‌های دامی از محل اعتبارات این سفر کمک کنیم تا از حوزه کشاورزی حمایت کامل صورت گیرد.

ساداتی نژاد افزود: امسال اولین فصلی بوده که پیش از سال زراعی قیمت‌های خرید تضمینی اعلام شد و برای سال آینده هم قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم را ۷,۵۰۰ تومان اعلام کرده ایم که به دلیل قیمت‌های تمام شده محصولات، جای بازنگری هم دارد.

وی خاطرنشان کرد: شب گذشته جلسه‌ای را در سازمان برنامه و بودجه کشور با موضوع کودهای شیمیایی فسفاته، پتاسه و اوره برای کشاورزی داشتیم، ما در تلاشیم تا از کشاورزان به عنوان ضامن امنیت غذایی کشور حمایت کنیم و نظر ریاست جمهوری هم حمایت از کشاورزان و پایداری امنیت غذایی کشور است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید