Performancing Metrics

نماینده مجلس: مردم چه گناهی کرده اند که گیر «ایران خودرو و سایپا» افتاده اند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 451429
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1400 - 18:42
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت، چرا شرکت های سایپا و ایران خودرو در فرایند ثبت نام تا تحویل به گونه ای عمل می‌کننند که موجب عصبانیت مردم شود؟

به گزارش اتاق خبر، حجت الاسلام جواد نیک بین در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در رابطه با موضوع خودرو به مسئولین شرکت های خودروساز کشور بیان کرد: امروز این موضوع قصه پر غصه مردم است. در خصوص ظلم‌های شرکت‌های سایپا و ایران خودرو در فرایند ثبت نام تا تحویل، چرا به گونه ای عمل می کنیم که می‌خواهیم مردم را عصبانی کنیم؟ اول تعهدات سابق را پاسخ نمی دهید بعد ثبت نام جدید انجام می دهید؟

وی افزود: قبول دارم که ثبت نام به هدف تنظیم بازار است اما آیا این تنظیم بازار انجام شد یا بازار سیاه را سیاه‌تر و زندگی مردم را تاریک‌تر کرده اید؟ آیا این شرکت ها با دریافتی هایی جدید درگیر تحویل تعهدات سابق هستند؟ چرا وقتی دعوتنامه صادر کرده و پول را کامل می گیرید باز هم وفای به عهد ندارید؟

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فردی در آبان ماه دعوتنامه می گیرد و تسویه حساب کامل می کند که ۳۰ روز بعد مالک خودروی خود شود، اما بعد از گذشت ماه ها شرکت به تعهدات خود عمل نمی کند، بعد شرکت ها با موضوع سود می خواهند سر مردم را گرم نگه دارند.

نیک بین تاکید کرد: آیا تکلیف شرکت های خودرویی سوددهی است یا پاسخ به نیاز خودرویی کشور؟ مردم چه گناهی کرده اند که گیر شرکت‌های کم کیفیت با قیمت های غیر منطقی افتاده اند؟

وی افزود: مردم گیر خودروهای کم کیفیت با قیمت های نجومی با استانداردهای نمایشی افتاده اند که فقط نارضایتی مردم را بالا می برد. مردم چه گناهی کرده اند که می بینند مدیران خودرویی کشور خودشان هیچ وقت از این خودروهای داخلی استفاده نمی کنند؟/ ایسنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید