Performancing Metrics

تعیین تکلیف فوری پرونده‌های معوق در دادسرای فرهنگ و رسانه | اتاق خبر
کد خبر: 451677
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1400 - 20:23
دستور دادستان تهران:
دادستان عمومی و انقلاب تهران در بازدید سرزده از دادسرای ناحیه ۳۵ (فرهنگ و رسانه) با بررسی دقیق برخی از پرونده‌های معوق و علل اطاله دادرسی، دستورهایی برای تعیین تکلیف فوری این پرونده‌ها و صدور تصمیم نهایی برای هر پرونده صادر کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا،به گزارش روز یکشنبه ایرنا از دادسرای عمومی و انقلاب تهران، علی صالحی به صورت سرزده و به منظور نظارت میدانی و هدفمند بر نحوه خدمت رسانی به مردم، از دادسرای ناحیه ۳۵ (فرهنگ و رسانه) بازدید کرد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران با حضور در همه شعب و قسمت‌های دادسرای ناحیه ۳۵ و اطلاع از روند فعالیت‌های انجام شده با قضات و کارکنان اداری دادسرای فرهنگ و رسانه به گفت‌وگو پرداخت و ضمن اطلاع از نقطه نظرات و مطالبات آنها، دستورها و ارشادهای لازم را برای بهبود عملکرد این دادسرا ارائه کرد.

صالحی مسئولیت دادسرای فرهنگ و رسانه را از جهت ارتباط مستقیم با افکار عمومی، حساس عنوان کرد و افزود: پرونده‌های این دادسرا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که علاوه بر بُعد رسانه‌ای دارای ابعاد مهم اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است و بر این اساس، با توجه به وضعیت طرفین پرونده باید تحقیقات با سرعت، دقت و ظرافت قضایی انجام شود.

وی با برخی از مراجعان دادسرای فرهنگ و رسانه نیز دیدار و گفت‌وگو کرد و پس از شنیدن درخواست‌های مطرح شده درباره هر مورد دستورهای لازم را صادر کرد.

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۵ نیز در این بازدید گزارشی از عملکرد، دستاوردها و برنامه‌های این دادسرا ارائه کرد و در ادامه از تعدادی از قضات و کارمندان اداری دادسرای فرهنگ و رسانه که در اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رئیس قوه قضاییه، رسیدگی به امور محوله و تکریم ارباب رجوع عملکرد مطلوبی داشتند، تقدیر شد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید