Performancing Metrics

جاده کندوان یک‌طرفه شد | اتاق خبر
کد خبر: 451995
تاریخ انتشار: 11 فروردین 1401 - 16:42
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه مازندران با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

به گزارش اتاق خبر، رییس پلیس راه استان مازندران گفت که موج خروج مسافران نوروزی از این استان باعث یک‌طرفه شدن جاده کندوان از چالوس به سمت کرج شده و ترافیک را در خروجی محورهای هراز و سوادکوه هم سنگین کرده است.

سرهنگ یدالله جهان تاب عصر روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : از ساعت ۱۳ امروز برای برقراری ترافیک و تردد روان مسافران نوروزی از جاده کندوان، محور چالوس به سمت کرج یک طرفه شد و این شرایط تا حوالی ساعت ۱۸ امروز ادامه می یابد.

وی با اعلام این که هم‌اکنون ترافیک در قسمت‌های شمالی و جنوبی جاده هراز و سوادکوه هم سنگین است، از مسافران نوروزی درخواست کرد برای ایجاد ترافیک روان در محورهای استان در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین، زمان خروج خود از مازندران را به روزهای پایانی موکول نکنند.

رییس پلیس راه استان مازندران ترافیک و تردد خودروها در محور ساری به سمنان را هم روان توصیف کرد و گفت که در زمان حاضر تمامی جاده‌های اصلی مازندران خشک و شرایط آب و هوایی برای تردد خودرو مساعد است.

سرهنگ جهان تاب به رانندگان توصیه کرد ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و مدیرت سفر، از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

وی رعایت نکردن حق تقدم و صحبت کردن با تلفن همراه را از اصلی‌ترین علل وقوع تصادف رانندگی طی تعطیلات نوروزی در جاده های استان اعلام کرد و از رانندگان وسیله نقلیه خواست پس توقفی کوتاه و استراحت کافی به مسیر خود ادامه دهند.

پلیس راه مازندران پیش از این همزمان با اعلام محدودیت های ترافیکی نوروزی، از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را داشتند خواسته بود تا ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، سفرشان را مدیریت کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه مازندران با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

بر اساس آمار سامانه‌های هوشمند ترددشمار جاده‌های این استان، از ابتدای طرح نوروزی در ۲۵ اسفند تا دهم فروردین حدود ۳۰ میلیون تردد در جاده‌های این استان ثبت شد.

 
 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید