Performancing Metrics

اعلام محل تولید «ری‌را» | اتاق خبر
کد خبر: 452559
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1401 - 02:00
ایکوپرس : قائم‌مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو از افزایش ۴۰درصدی کیفیت محصولات ناشی از تولید بدون کسری و عبور مستقیم از خط تولید به دست مشتریان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از دنیای اقتصادکیانوش پورمجیب ضمن قدردانی از سازندگان و تامین‌کنندگان در همراهی جهادگونه در تولید گفت: در حال حاضر تولید با تیراژ و کیفیت بالاتر از گذشته در حال انجام است. وی افزود: تولید خودروی کامل از ابتدای امسال تا ۲۶خردادماه با رشد ۵۴درصدی به بیش از ۱۳۵هزار دستگاه رسیده است. پورمجیب تعداد خودروهایی را که اسناد آن‌ها صادر شده نیز در همین بازه زمانی ۱۲۶هزار دستگاه اعلام کرد و گفت: در این شاخص عملکردی نیز حدود ۴۲درصد رشد داشته‌ایم. قائم‌مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: بخش اصلی تولید در سال گذشته به صورت ناقص صورت می‌گرفت و بازگشت خودروها به خطوط تولید برای تکمیل و تجاری‌سازی تاثیر زیادی در افت کیفیت آنان داشت که این مشکل در تولیدات امسال به صورت کامل مرتفع شده است.

پورمجیب کاهش تعداد خودروهای ناقص از ۸۲۵۰۰ دستگاه در بهمن سال قبل به کانال ۲۳هزار دستگاه در حال حاضر را دستاوردی بسیار مهم دانست و گفت: به صورت روزانه از تعداد خودروهای ناقص کاسته می‌شود و به‌زودی اتفاقات خوبی در این مورد روی خواهد داد. وی از تولید روزانه بیش از ۲۶۰۰ دستگاه خودرو خبر داد و گفت: به‌زودی تولید روزانه از مرز ۲۹۰۰ دستگاه در روز خواهد گذشت. پور‌مجیب با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه و تولید خودرو گفت: در همایش اخیر با شناسایی ظرفیت‌های همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان با گروه صنعتی ایران‌خودرو، ۵۴ تفاهم‌نامه همکاری امضا شده که نقطه‌عطفی در صنعت خودرو به ‌شمار می‌رود؛ این همکاری‌ها توسط مرکز توسعه محصول و فناوری در زنجیره ارزش گروه صنعتی ایران‌خودرو هدایت و مدیریت خواهد شد.

وی از تعریف و جاری‌سازی ۲۷۲ پروژه ارتقای کیفیت خبر داد و گفت: اجرای تمامی پروژه‌ها با دقت و جدیت رصد می‌شود. پورمجیب گفت: در تمام زمینه‌های کیفی و کمی تولید، شرایط بسیار مطلوب‌تری نسبت به سال گذشته داریم. وی از «ری‌را» به عنوان خودرویی بی‌نقص و در کلاس جهانی نام برد و گفت: به‌زودی از این خودرو رونمایی می‌شود و پس از آن، برنامه معرفی محصول در پایگاه تولیدی ایران‌خودروی مازندران به عنوان محل تولید این محصول انجام خواهد شد. وی شاخص‌های عملکردی ایران‌خودرو در بخش‌های مختلف تولید، کیفیت، رضایتمندی کارکنان و مشتریان، توسعه صادرات و توسعه محصول را در شرایط مطلوب و رو به رشدی توصیف کرد.

 
 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید