Performancing Metrics

ضرورت عایق بندی ساختمان با افزایش قیمت حامل های انرژی | اتاق خبر
کد خبر: 452567
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1401 - 07:55
گرگان- بنایی، مدیرعامل گروه صنعتی آراد گفت: با توجه به بالارفتن قیمت حامل های انرژی مانند گاز و برق، عایق بندی ساختمان ضرورت پیدا یافته و شاهد استقبال مردم در این خصوص هستیم.

به گزارش اتاق خبر به نقل از بازار بهروز بنایی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: با توجه به بالارفتن قیمت حامل های انرژی مانند گاز و برق، عایق بندی ساختمان ضرورت پیدا کرده است.

وی افزود: در این راستا در بازار، تقاضا برای محصولات باکیفیت افزایش یافته و تولیدکنندگان نسبت به ارتقاء کیفیت محصولات خود تلاش بیشتری می‌کنند.

مدیرعامل گروه صنعتی آراد برگزاری نمایشگاه های تخصصی را زمینه‌ساز رشد صنعت ساختمان عنوان کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در دو سال اخیر برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی محدود شده بود که خوشبختانه این معضل رفع شده است.

بنایی ادامه داد: حضور در نمایشگاه‌های تخصصی همیشه توسعه بخش بوده و زمینه ارتقاء صنایع را ایجاد می‌کند.

وی از تلاش این مجموعه برای جلوگیری از نوسانات قیمت خبرداد و گفت: با توجه به انحصاری بودن محصولات تولیدی ما، همواره در تلاش هستیم تا نوسانات بازار را کنترل کرده و با این کار از متضرر شدن نمایندگان شرکت در شهرهای دیگر جلوگیری کنیم.

گفتنی است گروه صنعتی آراد تنها صادرکننده درب و پنجره UPVC در کشور بوده که با ۱۴ سال سابقه و احداث ۴۰ شعبه در سراسر کشور زمینه اشتغال برای ۱۰۰ نفر را به صورت مستقیم در استان گلستان فراهم کرده است.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید