Performancing Metrics

بخش خصوصی ۲۵ میلیارد ریال در «بوکس» گلستان سرمایه گذاری کرد | اتاق خبر
کد خبر: 452569
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1401 - 07:59
گرگان- بیانی، رئیس هیات بوکس گلستان گفت: بخش خصوصی ۲۵ میلیارد ریال برای راه‌اندازی و ایجاد سالن‌های خصوصی بوکس در شهرهای مختلف گلستان سرمایه گذاری کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از علی بیانی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهارکرد: در حال حاضر پنج باشگاه خصوصی برای رونق بیشتر بوکس و رسیدن به افتخارات فراوان تلاش می کنند.

رئیس هیات بوکس گلستان گفت: با سرمایه گذاری ۲۵ میلیارد ریالی در این بخش بیش از ۱۲ شغل مستقیم برای فعالان رشته ورزشی ایجاد شده است.

وی افزود: محدودیتی در حمایت از بخش خصوصی وجود ندارد و امیدواریم حضور سرمایه گذاران علاقمند منجر به رفع محرومیت های این رشته و آسودگی خاطر ورزشکاران برای پیگیری تمرینات حرفه ای و تخصصی شود.

بیانی ادامه داد: هزار و ۲۰۰ مشت زن در گرگان، گنبدکاووس، کلاله، آزادشهر، علی آبادکتول، رامیان، گالیکش، بندرترکمن، بندرگز، گمیشان، کردکوی و جلین مشغول تمرین در رشته بوکس هستند.

رئیس هیات بوکس گلستان بیان کرد: ورزشکاران رده‌های سنی پایه این استان به دلیل نتیجه بخش بودن برنامه‌ریزی سال‌های اخیر و توجه بیشتر به این گروه سنی برای آموزش مستمر، جزو مدعیان همیشگی قهرمانی در کشور و رسیدن به تیم ملی هستند.

وی گفت: با وجود این ظرفیت فراوان در پرورش استعداد، نبود حامی مالی و کمبود اعتبار، موجب اجرا نشدن کامل برنامه های بوکس گلستان شده و این ورزش را از رسیدن به جایگاه واقعی خود در کشور دور کرده است.

۲۸
نظرات
ADS
ADS
پربازدید