Performancing Metrics

ساخت پکیج تصفیه آب مرکزی هدررفت آب را ۵ برابر کاهش می دهد | اتاق خبر
کد خبر: 452920
تاریخ انتشار: 6 تیر 1401 - 09:01
گرگان- نوفلاح، مدیر بازرگانی شرکت شیمی گستر محیط زیست با اشاره به هدررفت ۵۰ درصدی آب دستگاه های تصفیه موجود در بازار گفت: شرکت ما موفق به طراحی پکیج تصفیه آب مرکزی با هدررفت کمتر از ۱۰ درصد شده است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از علی نوفلاح در گفتگو با خبرنگار بازار اظهارکرد: شرکت ما موفق به ساخت دستگاه تصفیه آب با هدررفت کمتر از ۱۰ درصد شده در حالی که دستگاه های موجود در بازار ۵۰ درصد آب را هدر می دهند.

مدیر بازرگانی شرکت شیمی گستر محیط زیست افزود: دستگاه تولیدشده، در مواقعی که آلاینده های در تراز بالایی باشد حداکثر ۱۰ درصد پساب تولید می کند و اگر آلاینده های آب متوسط و یا در حد پایینی باشد رقم پساب تولیدی به کمتر از پنج درصد می رسد.

نوفلاح گفت: در پکیج مرکزی تولیدشده نیازی به فیلتر نیست بلکه توری ها و تله های طراحی شده، ذرات و آلاینده های آب را جذب می کنند و این تورها پس از اشباع و با یکبار شتسشو قابل استفاده مجدد هستند.

وی ادامه داد: در این روش هزینه مردم به شدت کاهش می یابد زیرا ضرورتی به تغییر فیلتر و هزینه های آن نیست.

مدیر بازرگانی شرکت شیمی گستر محیط زیست بیان کرد: از جمله محاسن این دستگاه در قیاس با دستگاه های تصفیه آب زیرسینکی آن است که در مدل جدید، دستگاه تصفیه بر مبنای نوع آلایندگی موجود در آب هر منطقه طراحی می شود؛ به زبان ساده تر ساختار دستگاه در هر منطقه بر اساس کیفیت آب متفاوت است.

وی گفت: در حال حاضر برای ساخت و طراحی دستگاه تصفیه آب مرکزی هیچ محدودیتی نداریم و با توان موجود شرکت می توانیم ۲۰ درصد نیاز بازار را تامین کنیم.

گفتنی است شرکت شیمی گستر محیط زیست در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده و حدود ۱۶ نفر به صورت مستقیم در آن شاغل هستند.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید